M jak miłość

Gigantyczna wpadka Katarzyny Cichopek w M jak miłość. Pomyliła nazwę bistro Kingi. Nikt tego nie sprawdził! - ZDJĘCIA

2023-06-28 14:21

Wpadki w "M jak miłość" zdarzają się ostatnio coraz częściej, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Wygląda na to, że nawet aktorzy grający w serialu od początku, tak jak Katarzyna Cichopek, nie nadążają za zmianami w życiu ich bohaterów i ekranową rzeczywistością. Dowód? W relacji z planu "M jak miłość" Cichopek zaprosiła wszystkich obserwujących jej profil na Instagramie do bistro do Kingi, ale podała złą nazwę lokalu. Co dokładnie powiedziała Cichopek i dlaczego nikt jej nie poprawił? Zobaczcie ZDJĘCIA zza kulis "M jak miłość" z wpadką gwiazdy i z wnętrz bistro, by przekonać się jak knajpka wygląda naprawdę.

Katarzyna Cichopek zapomniała nazwę bistro Kingi w "M jak miłość"

Kto jak kto, ale żeby Kinga z "M jak miłość" nie znała prawidłowej nazwy bistro?! Zduńska od kilku lat prowadzi bistro, które kupiła od szwagra Pawła (Rafał Mroczek) i z pomocą Franki (Dominika Kachlik) zmieniła w urokliwą kawiarnię, gdzie na każdym kroku czuć klimat Grabiny i ducha zmarłego dziadka Lucjana (śp. Witold Pyrkosz). Ponad dwa lata temu w "Bistro za rogiem" przeszło prawdziwą rewolucję. Zmiany zaszły nie tylko w wystroju wnętrza, w menu i w tym, co Kinga z pracownikami oferują klientom, ale przede wszystkim zmienił się szyld.

Dokładnie od finału sezonu "M jak miłość", ostatniego 1594 odcinka, który został wyemitowany 31.05.2021, knajpka Kingi nosi nazwę "Bistro Nasz Zielony Sad". Przypomnijmy, że na otwarciu odmienionego bistro zjawiła się niemal cała rodzina Mostowiaków, a wzruszona Barbara (Teresa Lipowska) patrząc na zakątek z cydrem z jabłek z sadu Lucjana nie kryła łez wzruszenia. Tak podniosłe wydarzenie nie przeszło oczywiście bez echa i wiązała się jeszcze z wieloma poruszającymi momentami, m.in. zaręczynami Pawła i Franki.

Po dwóch latach od zmian w bistro Kingi w "M jak miłość" nowa nazwa nie trafiła do Katarzyny Cichopek, która w relacji zza kulis serialu zapomniała gdzie pracuje jej bohaterka. - Zabieram was na plan zdjęciowy, zapraszam was do mojego bistro "Za rogiem" - powiedziała do fanów i nikt z ekipy produkcyjnej jej nie poprawił. A ponieważ relacja z prac nad nowymi odcinkami "M jak miłość" natychmiast trafiła na profil Cichopek na Instagramie, aktorka nie wyłapała i nie poprawiła swojej pomyłki. 

M jak miłość po wakacjach 2021. Tak wygląda Nasz Zielony Sad, nowe bistro Kingi po zmianach. Duch Dziadka Lucjana obecny w każdym kącie
Najnowsze

Materiał sponsorowany