Franka z M jak miłość pokazała twarz z bliska. Uwagę przykuwa jeden szczegół! - WIDEO

i

Autor: Instagram Franka z M jak miłość pokazała twarz z bliska. Uwagę przykuwa jeden szczegół! - WIDEO

Franka z M jak miłość pokazała twarz z bliska. Uwagę przykuwa jeden szczegół! - WIDEO

2021-06-14 13:51

Franka z "M jak miłość", którą od ponad roku gra Dominika Kachlik już niebawem zostanie żoną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Jeśli wszystko pójdzie dobrze w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Paweł i Franka wezmą ślub. Zanim to jednak nastąpi 29-letnia aktorka, która z wielu stron słyszy jaka jest piękna i jak bardzo pasuje do Mroczka w serialu, zaskoczyła wszystkich. Kachlik pokazała prawdziwą twarz, z bliska, bez makijażu. I jeden szczegół w wyglądzie Franki z "M jak miłość" aż wbija w fotel. Zobaczcie specjalne wideo!

Czy naprawdę wygląda Franka z "M jak miłość", Dominika Kachlik, bez makijażu?

Kiedy Dominika Kachlik dołączyła do obsady "M jak miłość" w 2020 roku jako Franka, góralka z Bukowiny Tatrzańskiej, uciekająca panna młoda, którą Paweł uratował przed potwornym narzeczonym nikt nawet nie podejrzewał, że wątek miłosny ze Zduńskich zaprowadzi ich do zaręczyn, a może nawet ślubu. Co prawda dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach okaże się czy Franka zostanie czwartą żoną Pawła, ale to już pewne, że ich szczęście nie potrwa długo. Bo zacznie im zagrażać były góralki, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który będzie chciał nawet zabić!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Fanów "M jak miłość" pocieszy zapewne fakt, że Dominika Kachlik i Rafał Mroczek wciąż kręcą nowe odcinki serialu, w których ich para bohaterów nadal będzie razem. Mimo, że wokół Zduńskiego będzie się kręciła także jego była dziewczyna, Majka Chojnacka (Laura Samojlowicz), której sensacyjny powrót do "M jak miłość" wywoła spory wstrząs! Ale Mroczek na planie "M jak miłość" nadal nazywa Kachlik swoją "wymarzoną" kobietą, więc są spore szanse, że ten związek przetrwa i naprawdę skończy się ślubem.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Sprawdź też: Naturalna Małgorzata Pieczyńska na plaży! Wygląd 61-letniej gwiazdy wprawia w osłupienie. Wszyscy patrzyli tylko na to - ZDJĘCIA

Tyle o tym co wydarzy się w "M jak miłość" u Franki i Pawła w nowym sezonie! Tymczasem Dominika Kachlik skorzystała z okazji, by na swoim Instagramie pokazać twarz z bliska i zaprezentować swój prawdziwy wygląd. Bo wielu zauważyło, że w "M jak miłość" zwykle naturalna Franka unika makijażu, ale wyróżnia ją jeden szczegół - prawie zawsze ma rumieńce na twarzy.

A jak naprawdę wygląda Kachlik? Nagranie do jednej z sesji zdjęciowych, które wrzuciła Kachlik na Instagram nie pozostawia wątpliwości - rumieńce na policzkach to znak rozpoznawczy ślicznej 29-letniej aktorki z "M jak miłość"! Do tego serialowa Franka może się pochwalić pięknym uśmiechem i oszałamiającymi włosami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze