Dlaczego nie ma M jak miłość we wtorek, 29.03.2022 w TVP2? Kiedy będzie kolejny 1650 odcinek?

i

Autor: MTL Maxfilm Dlaczego nie ma M jak miłość we wtorek, 29.03.2022 w TVP2? Kiedy będzie kolejny 1650 odcinek?

Dlaczego nie ma M jak miłość we wtorek, 29.03.2022 w TVP2? Kiedy będzie kolejny 1650 odcinek?

Fani "M jak miłość" nie znajdą we wtorek 29 marca w telewizji 1650 odcinka swojego ulubionego serialu. Dlaczego? Jest ważny powód, dla którego TVP zdecydowała o tym, aby kolejny odcinek sagi rodu Mostowiaków nie został wyemitowany w dzień, w którym wszyscy na niego czekają. Kiedy będzie można zobaczyć 1650 odcinek "M jak miłość w TVP2? Sprawdź co już wiemy!

Kiedy 1650 odcinek "M jak miłość" w TVP2? Wiemy, dlaczego nie zobaczymy go we wtorek 29.03

"M jak miłość" jest nadawany w każdym tygodniu w poniedziałek i wtorek wieczorem. Każde odstępstwo od tego programu powoduje niepokój wśród fanów, że ich ulubiony serial może zniknąć z anteny. Ale nic takiego nie grozi! Za każdym razem jest ważna przyczyna, która powoduje decyzję Zarządu TVP o wstryzmaniu emisji pojedynczego odcinka. 

We wtorek 29 marca w porze emisji "M jak miłość" odbędzie się inne ważne wydarzenie, które będzie nadawane na żywo w TVP1. Władze TVP nie chcą, aby w domach Polaków odbywały się spory, który program oglądać i dlatego decydują się, aby w porze transmisji na żywo wstrzymywać seriale. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1654: Żałosny koniec Budzyńskiego. Julia zniszczy go za odrzucenie, nie daruje mu tej nocy

Odcinek 1650 "M jak miłość" nie zostanie wyemitowany w TVP2 29 marca, bowiem w tym czasie Polacy będą grali ze Szwecją ważny mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata w Piłce nożne. Kiedy fani zobaczą kolejny odcinek serialu?

Uspokajamy, że 1650 odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany w najbliższym możliwym terminie, czyli w poniedziałek 4 kwietnia o stałej porze. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2605: Ostateczne starcie Iwony i matki Kępskiego. Nigdy jej nie wybaczy odebrania syna - ZDJĘCIA

M jak miłość. Proroczy sen Uli przed śmiercią Jakubczyka! Pomoże ojcu tylko z litości
Najnowsze