M jak miłość

Dawid z M jak miłość jest nie do poznania! 19-letni Iwo Wiciński grał złego dzieciaka, a teraz wygląda jak młody bóg! - ZDJĘCIA

2023-08-02 10:15

Iwo Wiciński był gwiazdą "M jak miłość", ale zrezygnował z roli Dawida Jaszewskiego. Z tego powodu, jego wątek z serialową Basią Rogowską (Karina Woźniak) dobiegł końca. Teraz Iwo Wiciński ma mało wspólnego ze swoim bohaterem z "M jak miłość". Widzowie kojarzą Dawida jako "złego" dzieciaka, który przeszedł przemianę w skutek traumatycznych przeżyć. W prywatnym życiu aktorka wiele się zmieniło, a on sam prezentuje wyćwiczoną sylwetkę na Instagramie. Jest szansa, że Dawid kiedykolwiek wróci do "M jak miłość"?

Dawid z "M jak miłość" namieszał w życiu Basi Rogowskiej

Iwo Wiciński dołączył do obsady "M jak miłość" w 1556 odcinku, co miało miejsce jeszcze w 2021 r. Jego postać była bardzo tajemnicza i skryta. Rozkochał w sobie Basię Rogowską niemal od samego początku. Najpierw byli znajomymi, a potem narodziła się między nimi miłość. Widzowie z pewnością pamiętają, w jakie kłopoty Jaszewski pakował córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Dawid pokazał się wtedy jako zbuntowany, pewny siebie chuligan, który chciał wykorzystać naiwność młodej Rogowskiej. Częstował ją alkoholem i zmuszał do kłamstw wobec rodziców. Na szczęście, postać Dawida przeszła wielką przemianę, którą spowodowała m.in. choroba chłopaka i walka o życie w szpitalu. Mało tego, Mariusz Jaszewski (Tomasz Lulek) trafił za kraty za spowodowanie śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), gdyż pijany spowodował śmiertelny wypadek na drodze. 

Dramatyczne przeżycia zmieniły młodego Jaszewskiego, a potem okazało się, że ma szansę kształcić się w USA i zająć ukochaną fotografią. Pożegnał się z Basią i wyjechał. Związek nie przetrwał próby czasu, a Iwo Wiciński zniknął z "M jak miłość" w 1689 odcinku. Potem odbyła się rozmowa telefoniczna jego i Basi, w której dziewczyna ostatecznie z nim zerwała. 

Iwo Wiciński zmienia się nie do poznania 

Iwo Wiciński chroni swoją prywatność, nie udziela się medialnie i jest stosunkowo mało aktywny w portalach społecznościowych. Na oficjalnym koncie aktorka na Instagramie pojawiło się jednak zdjęcie z podróży chłopaka, który chwali się świetną sylwetką. 19-latek jest w rewelacyjnej formie i chyba nie narzeka na nudę. Zdjęcie bez koszulki udowadnia, że Iwo Wiciński wyrasta na bardzo przystojnego mężczyznę i ma już niewiele wspólnego z cwanym i młodziutkim bohaterem, w którego wcielał się w "M jak miłość". 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze