Ślub w serialu!

Bohaterka Adriany Kalskiej wzięła ślub! To nie Radek w M jak miłość będzie mężem Izy - ZDJĘCIA

2023-06-15 21:46

Adriana Kalska znana jest jako Iza w "M jak miłość", ale gra także główną bohaterkę w innym serialu i właśnie tam weźmie teraz ślub. Na ten moment czeka wielu fanów Kalskiej, którzy kibicują jej miłości do ekranowego partnera. Ukochany Kalskiej z serialu "Papiery na szczęście" wreszcie zostanie jej mężem. Ślub Marty i Adama (Jakub Sasak) nie obędzie się jednak bez niespodzianek. A co z Izą z "M jak miłość"? Czy po rozstaniu i rozwodzie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) w nowym sezonie weźmie szybki ślub z Radkiem (Philippe Tłokiński)? Sprawdź, co już wiemy i zobacz w GALERII ZDJĘĆ ślub na ekranie!

Adriana Kalska wzięła ślub w serialu "Papiery na szczęście"!

Iza w "M jak miłość" ma już za sobą dwa śluby! Zanim w marcu 2020 roku Iza została żoną Marcina, wzięli piękny ślub w kościele w Lipnicy, na którym w 1505 odcinku pojawił się niespodziewany gość, dwa lata wcześniej jej mężem został psychopata Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski). Szantażem i groźbami nieobliczalny, bezwzględny Artur zmusił Izę do ślubu. Nie zdążyła wtedy przed nim uciec, a Marcin nie był w stanie jej uratować.

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" Iza trzeci raz wyjdzie za mąż? Czy weźmie ślub z Radkiem? To zależy od scenarzystów, którzy w ciągu zaledwie kilku odcinków rozpisali płomienny romans Izy, zdradę z Radkiem, rozpad jej małżeństwa z Marcinem już po tym jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się w życiu prywatnym. Między kochankami wszystko dzieje się tak szybko, że ani się obejrzymy, a Iza po rozwodzie z Marcinem zostanie żoną Radka!

Miłosnych rozterek Adriana Kalska nie przeżywa już w innym serialu. Jej Marta z "Papiery na szczęście" jest z ukochanym Adamem, spodziewa się dziecka, a w ostatnim 253 odcinku, który zostanie wyemitowany we wtorek, 27.06.2023, para weźmie ślub! Sceny ślubu, ujęcia w pięknej sukni ślubnej z welonem Kalska kręciła już na początku kwietnia, kiedy ostatecznie pożegnała się z rolą Marty. Już wtedy pochwaliła się zdjęciami ze ślubu swojej bohaterki z wymarzonym mężczyzną, ojcem jej dziecka.

Ale ekranowy ślub Adriany Kalskiej jako Marty w "Papierach na szczęście" nie będzie jedynym w finale serialu. Będą jeszcze dwa inne ślubu - Beatki (Barbara Garstka) i Staszka (Stefan Pawłowski) oraz Reni (Urszula Grabowska) i Henryka (Marek Siudym). Przed uroczystością pojawiają się dzieci Marty - Marysia (Julia Latosińska) oraz Maks (Jakub Gąsior), a także jej były mąż Kris (Mateusz Kmiecik).

M jak miłość. Adriana Kalska walczy o sympatię fanów. Po tym co Iza zrobiła Marcinowi straci ostatnią szansę?
Najnowsze