Będzie ślub w M jak miłość! Zaręczyny Kasi i Jakuba pod naciskiem Chodakowskich

i

Autor: MTL Maxfilm Będzie ślub w M jak miłość! Zaręczyny Kasi i Jakuba pod naciskiem Chodakowskich

Będzie ślub w M jak miłość! Zaręczyny Kasi i Jakuba pod naciskiem Chodakowskich

Będzie ślub w "M jak miłość"! W nowym sezonie Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) pod wpływem Marcina (Mikołaj Roznerski) podejmie nagłą decyzję i oświadczy się Kasi (Paulina Lasota)! Wszystko wskazuje na to, że w odpowiedzi usłyszy "tak" i zakochani staną na ślubnym kobiercu! Jak dojdzie do tego, że Chodakowski nakłoni Kalskiego do wielkiej zmiany w jego życiu? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z planu "M jak miłość"!

"M jak miłość". Chodakowscy ważny osobami na ślubie Jakuba i Kasi?!

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 zobaczymy nareszcie ślub ludzi, o których można powiedzieć, że na pewno się kochają! Sporo pojawiło się problemów w dotychczasowych małżeństwach idealnych serialu. Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził Magdę (Anna Mucha) z Julią (Marta Chodorowska), a owocem jednej nocy na konferencji we Wrocławiu jest ciąża. Z kolei Franka Zduńska (Dominika Kachlik) nie wyznała Pawłowi (Rafał Mroczek) prawdy, że ma już 10-letniego syna i doprowadzi to do poważnego kryzysu w ich związku. Czy ślub Kasi i Jakuba zrównoważy te nieszczęścia? 

Wszystko w "M jak miłość" zacznie się od tego - jak podaje swiatseriali.interia.pl - że Marcin przyłapie Jakuba pod sklepem jubilerskim. Karski będzie się zarzekał, że przyszedł tylko po bransoletkę, ale sprawy niespodziewanie potoczą się w zupełnie innym kierunku. 

Nie przegap: Marysia z M jak miłość nieźle zaszalała z fryzurą! Tak teraz wygląda Małgorzata Pieńkowska - ZDJĘCIA

- Sklep jubilerski?! Stary, kupujesz pierścionek zaręczynowy? Ale masz tempo! - rzuci Marcin na widok Jakuba pod jubilerem. 

- Tylko bransoletkę... - zacznie plątać się w "zeznaniach" Jakub.

U boku detektywa w "M jak miłość" znajdzie się też Olewicz (Tomasz Dedek), który natychmiast zacznie udzielać porad małżeńskich Jakubowi. Karski jednak uzna, że stał się obiektem kpin...

- Kto się nabija? Kupuj pierścionek i proś Kasię o rękę! Na co jeszcze czekasz? - zapyta wprost Olewicz.

- Jasne, mów mu tak dalej! Ten wariat gotów cię posłuchać - doda Chodakowski.

- I bardzo dobrze! Raz się żyje. Ja też z miejsca oświadczyłem się mojej Eli i nie żałuję. Więcej, uważam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu... - stwierdzi Olewicz.

- Super. Czyli pracuję z dwoma wariatami... - Marcin zrozumie, że sytuacja robi się poważna.

W tym momencie nowego odcinka "M jak miłość" do rozmowy kolegów wtrąci się Jakub, do którego dotrze, że w sumie tak naprawdę on chce oświadczyć się Kasi! 

- I kto to mówi? Mąż i ojciec aktualnie czworga dzieci? Chyba nie żałujesz? - Karski zwróci się do Chodakowskiego.

I tak przygotowany Jakub w sklepie będzie już prawie zdecydowany. 

- Szuka pan bransoletki? - zapyta ekspedientka.

- Tak. Chociaż... jednak... nie... 

- Rozumiem. To może... pierścionek? 

- Właśnie! 

Jak zdradził swiatserialiinteria.pl sprzedawczyni w "M jak miłość" pomoże Jakubowi w wyborze pięknego pierścionka zaręczynowego dla Kasi! Jak będą wyglądały oświadczyny? Czy Kasia od razu powie "tak"? Jednego możemy być pewni: Marcin i Iza będą bardzo ważnymi osobami na szykującym się ślubie zakochanych. 

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan na planie nowego serialu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze