M jak miłość

Ale wpadka w M jak miłość z małą Nadią. Chodzi o Andrzeja! - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" Nadia (Mira Fareniuk) pojawiła się dopiero co, w 1699 odcinku, a już fani zauważyli grubą wpadkę i w dodatku chodzi o samego Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Magda (Anna Mucha) przygarnęła 7-letnią ukraińską sierotę w drodze do siedliska, a już niebawem, z pomocą męża zostanie jej prawnym opiekunem. Jak to możliwe, że to wszystko zaczęło się od wpadki, która dotyczy Andrzeja? Sprawdź o co chodzi i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gruba wpadka w M jak miłość! Chodzi o Andrzeja i Nadię!

Wszystkie materiały z planu "M jak miłość" pokazują, że żona Andrzeja świata poza Nadią widzieć nie będzie, a Budzyński będzie musiał ostro zawalczyć o rodzinę. Ukraińska dziewczynka ma szansę zostać córką Budzyńskich i pomimo wielkiej tragedii, jaka spotkała ją w ojczyźnie, znajdzie bezpieczeństwo i spokój. Wszystko to wygląda bardzo pięknie, gdyby nie jeden szczegół, który wypatrzyli wierni fani serialu!

Magda w "M jak miłość" ściągnęła Andrzeja do schroniska dla uchodźców, bo nie mogła dodzwonić się do Piotrka (Marcin Mroczek). Budzyński był cały szczęśliwy, że żona odezwała się do niego i może jej pomóc. I faktycznie, dzięki prawnym działaniom Magda już w 1701 odcinku serialu zostanie prawnym opiekunem malej Nadii. Tyle, że widzowie natychmiast zauważyli poważny błąd w komunikacji Andrzeja z Nadią!

- Jak Andrzej zaczął mówić po rosyjsku, to ona i tak odpowiadała po polsku.

- I jeszcze tak płynnie mówi i zna słówko warkocz ? przecież nigdy nie było wzmianki ,że rozmawiał z ukraińskimi/ rosyjskimi klientami ... A tu nagle ot tak, biegłość się załączyła.)

- I ona cudownie połączy na nowo Magdę i Andrzeja, będzie adopcja, przecież Andrzej tak cudnie po Ukraińsku rozmawia ?

- Andrzej mówił po rosyjsku ?

- To jeśli jakiś aktor zna języki obce to, od razu powinni dawać mu wątek w obcym języku ? Osobiście nie podoba mi się że serial miesza się w sprawy polityczne ...

Język ukraiński i rosyjski są do siebie bardzo podobne. Trochę jest tak, jak z językami polskim i czeskim - jedno słowo może oznaczać coś zupełnie innego i użycie go może spowodować niemałe zamieszanie. Dlatego istotne jest, w którym języku tak naprawdę rozmawiają aktorzy w "M jak miłość". Mira Farenbiuk, która wciela się w rolę Nadii tak naprawdę jest Ukrainką. Jeżeli Andrzej (znienacka "oblatany" w tym języku) rozmawia z nią po rosyjsku za chwilę mogą wyjść na jaw "niezłe kwiatki"...)

Zobacz też: Szok w M jak miłość. Łukasz wyzna Patrycji, że nowa pacjentka mu ją zastąpi?! Argasiński umrze ze szczęścia – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze