M jak miłość

Szok w M jak miłość. Łukasz wyzna Patrycji, że nowa pacjentka mu ją zastąpi?! Argasiński umrze ze szczęścia – ZDJĘCIA, WIDEO

Afera w "M jak miłość"! Łukasz (Jakub Jozefowicz) da się skusić nowej pacjentce Klaudii (Angelika Smyrgała), która do złudzenia przypomina mu początki przygody z Patrycją (Alżbeta Lenska). Co gorsze, Wojciechowski przyzna się do tego matce swojego syna Jasia (Aleksander Cacko)! Argasiński (Karol Strasburger) będzie mógł w 1700 odcinku "M jak miłość" otwierać szampana - jego spisek z Ewą (Anna Kerth) to będzie wielki sukces! Czy Patrycja zostanie sama z dzieckiem, bo Łukasz pobiegnie za młodszą spódniczką? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz ulegnie nowej pacjentce, którą "podstawiła" mu Ewa. Spiskująca z Argasińskim wspólniczka Artur (Robert Moskwa) powoli, ale cierpliwie zacznie burzyć aż dwa udane związki! Jednym z nich będzie małżeństwo Rogowskich - za to Ewa zabierze się osobiście. Drugim - związek Łukasza z Patrycją. Wojciechowski okaże się aż tak głupi, że zacznie opowiadać matce swojego syna o zauroczeniu nową pacjentką!

Jak widzimy na WIDEO z "Kulis M jak miłość" Klaudia będzie kusić Łukasz "profesjonalnie". A to spadnie jej "przypadkiem" ręcznik i pokaże fizjoterapeucie swój biust w całej okazałości, a to będzie jęczeć z rozkoszy podczas masażu...  No i wygląda na to, że młody chłopak, choć długo będzie się opierał, w końcu ulegnie czarom niezwykle seksownej pacjentki. Jak zareaguje Patrycja, kiedy ukochany pochwali jej się nowym zauroczeniem?

- Dziękuję za to, że jesteś i szanuje moje decyzje, chociaż nie do końca się z nimi zgadzasz - zacznie Łukasz szczerą spowiedź w 1700 odcinku "M jak miłość". 

- Co tak patrzysz? - zainteresuje się Patrycja. 

- Właśnie sobie uświadomiłem, że moja nowa pacjentka jest do ciebie bardzo podobna... Jesteś pewna, że nie masz tutaj rodziny gdzieś w okolicy? - spróbuje żartem rozładować napięcie Łukasz. 

- Mam tylko ciebie i Jasia...

Argasiński w 1700 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie odniesie sukces, spiskując z Ewą. Czy uda mu się odzyskać byłą żonę, która może zostać sama z dzieckiem i wtedy nie będzie miała gdzie się podziać?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1702: Kochanek Lilki dopadnie Mateusza na statku! Mostowiak wróci do Grabiny i byłej żony? 

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze