Agnieszka zniknie z M jak miłość? Magdalena Walach postawiła na inny serial TVP!

i

Autor: VOD.TVP.PL Agnieszka zniknie z M jak miłość? Magdalena Walach postawiła na inny serial TVP!

Agnieszka zniknie z M jak miłość? Magdalena Walach postawiła na inny serial TVP!

2020-12-04 10:12

Mówi się o dużych zmianach w obsadach seriali TVP. W przypadku "M jak miłość" również szykują się roszady aktorskie. Największym zaskoczeniem w powstających scenariuszach do następnych odcinków, są role Krystiana Wieczorka, grającego Andrzeja Budzyńskiego oraz Magdaleny Walach, której bohaterką jest Agnieszka Olszewska. Pani prokurator i była kochanka Olka (Maurycy Popiel) prywatnie przyjęła rolę w innym serialu TVP - "Stulecie Winnych". Oznacza to na pewno odejście z "Komisarza Alexa" i prawdopodobnie też z "M jak miłość". Sprawdź komentarz TVP i menadżerki Magdaleny Walach!

Magdalena Walach już nigdy nie zagra w "M jak miłość"?

Trzeba przyznać, że postać Agnieszki Olszewskiej miała momenty, w których pojawiała się w serialu, po czym przez jakiś czas jej nie było. Ostatni raz widzowie mogli zobaczyć panią prokurator w 1510 odcinku "M jak miłość", kiedy to wyjechała do Szczecina. Jak donosi "Świat Seriali" Magdalena Walach planuje roszady w związku ze swoją karierą zawodową i dlatego zaczyna pracę na planie "Stulecia Winnych". Oznacza to, że znika na jakiś czas z "Komisarza Alexa". Jak będzie w przypadku "M jak miłość"? Olszewska nigdy nie pojawi się w scenariuszu?

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!

Menadżerka Magdaleny Walach oraz TVP uspokajają fanów "M jak miłość" i innych lubianych produkcji

Portal "Pudelek.pl" dotarł do komentarza menadżerki gwiazdy.

- Niuanse pracy na planie "Komisarza Aleksa" są objęte tajemnicą umowy. Jesteśmy w trakcie zdjęć i nie będę odnosiła się do plotek. Magda grała w "M jak Miłość" z przerwami kilkanaście lat. W "Komisarzu Aleksie" również zniknęła na dwa sezony i pojawiła się ponownie. Wtedy nadzwyczajnego zainteresowania tą sprawą nie było. To normalna, zwykła praktyka w serialach - postaci pojawiają się i znikają.

Pojawił się również komentarz TVP o zmianach w obsadach seriali, a szczególnie w produkcji "Komisarz Alex".

- W związku z tym, że Magdalena Walach przyjęła rolę w "Stuleciu Winnych" (również TVP), nie będzie jej w części odcinków wiosennych (chodzi o "Komisarza Alexa" przyp. red.) - wyjaśnia producent. - Nie jest to jakaś nadzwyczajna sytuacja, bo Magdalena Walach to bardzo ceniona i wzięta aktorka. Nie było jej u nas przez dwa sezony, po czym wróciła. (...).

Walach i Wieczorek w kontynuacji "M jak miłość"

Jak można wywnioskować z słów menadżerki Walach - nie jest wykluczone, że postać Olszewskiej znów zagości na ekranach. Fani "M jak miłość" mogą odetchnąć także w przypadku Krystiana Wieczorka, ponieważ on również stawia na zmiany w planach zawodowych, ale nie będą one dotyczyły odejścia z "M jak miłość". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze