Aga odeszła z M jak miłość! Teraz Ina Sobala wróci w nowej roli. Zagra inną Agnieszkę w hicie TVP

i

Autor: MTL Maxfilm/TVP Aga odeszła z M jak miłość! Teraz Ina Sobala wróci w nowej roli. Zagra inną Agnieszkę w hicie TVP

Aga odeszła z M jak miłość! Teraz Ina Sobala wróci w nowej roli. Zagra inną Agnieszkę w hicie TVP

Aga wyjechała w "M jak miłość", ale znów zobaczymy ją w serialowym hicie TVP! Ina Sobala zagra wielką miłość jednego z bohaterów "Stulecia Winnych" i znów będzie miała na imię Agnieszka. Aga w "M jak miłość" nie miała szczęścia w miłości - najpierw zdradzał ją Olek (Maurycy Popiel) z prokurator Agnieszką (Magdalena Walach), później jej kuzyn Łukasz (Jakub Józefowicz) nie mógł się zdecydować, czy w ogóle chce z nią być. W końcu za radą Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) sympatyczna kelnerka wyjechała i zostawiła za sobą bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) i nieudane związki. Wygląda na to, że smutna Aga w nowym serialu będzie naprawdę szczęśliwa jako Agnieszka! Zobacz jak się zmieni Ina Sobala! Kto pokocha jej bohaterkę?

Smutna Aga w "M jak miłość" nareszcie znajdzie szczęście w nowej roli! Ina Sobala znów zagra Agnieszkę

Piękna Ina Sobala w "M jak miłość" nie znalazła szczęścia w miłości. Długo była zakochana w Olku, który był jeszcze w fazie zmieniania kobiet jak rękawiczki. Łagodna, ciepła, nieco naiwna Aga wierzyła w jego kłamstwa, a on nie mógł wybrać, czy bardziej podoba mu się Aga czy Agnieszka. W "Stuleciu Winnych 3" Sobala znów wcieli się w rolę Agnieszki, ale tym razem zapowiada się na to, że będzie bardzo szczęśliwa!

Ina Sobala w serialu "Stulecie Winnych 3" wcieli się w postać Agnieszki Guzowskiej, córki znanych i szanowanych stoczniowców. Tam pozna ją Michał (Marcin Franc), syn Ani (Urszula Grabowska), który dostanie angaż na szefa muzycznego teatru w Gdyni. I wybuchnie między nimi wielka miłość - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ.   

Czytaj też: Powrót Agnieszki do M jak miłość. Po ponad roku Olszewska wróci ze Szczecina. Budzyński ściągnie byłą kochankę w sprawie tajemniczego morderstwa

M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani
Aga odchodzi z M jak miłość. Ina Sobala zagrała ostatnią scenę w serialu! Nigdy nie wróci do Łukasza

i

Autor: MTL Maxfilm Aga odchodzi z M jak miłość. Ina Sobala zagrała ostatnią scenę w serialu! Nigdy nie wróci do Łukasza

Co ciekawe, Ina Sobala w "Stuleciu Winnych 3" znów spotka się na ekranie z Magdaleną Walach, swoją serialową rywalką o serce Olka w "M jak miłość". Tym razem jednak konflikt na ekranie jest niemożliwy, bo Walach gra Manię, ciotkę Michała, stateczną, ciepłą, oddaną rodzinie, kochającą żonę Ryszarda (Piotr Rogucki). 

Po wyjeździe Agi w "M jak miłość" bardzo zmieniło się, i w bistro Kingi, i w życiu jej kochanków Olka i Łukasza. Olek ostatecznie trafił do więzienia, podejrzany o zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski), ale po wyjściu na wolność pokazał nową twarz wspaniałego męża Anety (Ilona Janyst). Łukasz z kolei po raz pierwszy w życiu zakochał się, ale niestety nieszczęśliwie - starsza Patrycja (Alżbeta Lenska) jest żoną jego szefa, Argasińskiego (Karol Strasburger)...

Ina Sobala w "Stuleciu Winnych 3" nadal będzie piękną blondynką, ale proste włosy, którymi Aga zasłaniała smutną twarz w "M jak miłość" zastąpią bujne loki. A na jej twarzy zagości szczęście i radość! Jak ułoży się życie Agnieszki z Michałem juniorem będziemy mogli śledzić już od 35 odcinka "Stulecia Winnych 3".  

- Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial "M jak miłość" (...). Wiem, że wielu z Was bardzo polubiło moją bohaterkę i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa ? Nie chciałabym z nikim się żegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w "M jak miłość". Aktualnie chciałabym jednak skupić się na nowych projektach, które na skutek pandemii musiały zostać wstrzymane i z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość ? - pisała Sobala o swoim pożegnaniu z "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie. 

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński załatwi Łukasza za to co zrobił z Patrycją. Poniży go na środku szpitala, ale to nie wszystko

Kim jest Ina Sobala, Aga z "M jak miłość" i Agnieszka w „Stuleciu Winnych 3”?

Ina Sobala znana jest głównie fanom seriali ze swojej roli Agi w „M jak miłość”. To tam widzowie pokochali ją za grę sympatycznej kelnerki w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), nieszczęśliwie i długo zakochanej najpierw w Olku (Maurycy Popiel), a w finale w Łukaszu (Jakub Józefowicz).

W jakich serialach poza "M jak miłość" możemy zobaczyć Inę Sobalę?

"Komisarz mama" - gra Cecylię Dynowską

"Chyłka inwigilacja" i "Chyłka zaginięcie", "Chyłka. Kasacja" - dziennikarka telewizyjna Olga

- "Żmijowisko" - studentka archeologii

- "39 i pół tygodnia" - pielęgniarka SOR

Ina Sobala zagrała także w 2 filmach długometrażowych: "Najlepszy" i "To musi być miłość". Prywatnie Sobala jest córką gwiazdy "M jak miłość" Małgorzaty Pieńkowskiej (Marysia Rogowska) i przyjaźni się z Julią Kuberską, znaną m.in. z roli kochanki Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) Julki w "M jak miłość". 

Stulecie winnych sezon 3, odc. 35: Michał (Marcin Franc), Agnieszka (Ina Sobala)

i

Autor: TVP
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze