Aga odchodzi z M jak miłość. Ina Sobala zagrała ostatnią scenę w serialu! Nigdy nie wróci do Łukasza

i

Autor: MTL Maxfilm Aga odchodzi z M jak miłość. Ina Sobala zagrała ostatnią scenę w serialu! Nigdy nie wróci do Łukasza

Aga odchodzi z M jak miłość. Ina Sobala zagrała ostatnią scenę w serialu! Nigdy nie wróci do Łukasza

2020-05-14 14:53

W "M jak miłość" nie będzie już grała Aga, w której postać wciela się Ina Sobala, prywatnie córka Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli serialowej Marysi. Po trzech latach aktorka zrezygnowała z roli Agi w "M jak miłość". Ostatni odcinek z jej udziałem widzowie już zobaczyli. Dokładnie w 1518 odcinku "M jak miłość" odeszła z "Bistro za rogiem" i wyruszyła w podróż w świat. Pożegnała się z Łukaszem (Jakub Józefowicz), ale słowem nie wspomniała swojemu byłemu kochankowi, że już nigdy nie wróci. Odejście Agi z "M jak miłość" oznacza spore kłopoty w bistro Kingi w nowym sezonie po wakacjach.

Dlaczego Aga odchodzi z "M jak miłość"? Co się stanie z Agą?

Aga odchodzi z "M jak miłość" już na zawsze! Bohaterka grana przez Inę Sobalę w 1518 odcinku "M jak miłość" zdecydowała się na wyjazd z Polski. Rzuciła pracę w bistro Kingi, a menadżerkę Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) uprzedziła, że musi wyjechać, żeby odnaleźć siebie.

Pożegnanie Agi w 1518 odcinku "M jak miłość" zbiegło się w czasie z jej rozstaniem z Łukaszem. Byli kochankowie, których połączył kazirodczy romans, bo przecież są też kuzynami widzieli się ostatni raz przed wyjazdem Agi, ale Łukasz nie zdawał sobie sprawy, że ona na zawsze zniknie z jego życia. Dziewczyna słowem mu nie wspomniała o swoich planach. A ponieważ Wojciechowski też musiał na kilka dni służbowo wyjechać, to Aga skorzystała z okazji.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1520: Magda ostatecznie załatwi Ankę. Pokaże kochance Andrzeja gdzie jej miejsce! WIDEO

M jak miłość, odcinek 1520: Budzyński dostanie zawału! Anka i Kamil wykończą Andrzeja

Ina Sobala dopiero po emisji 1518 odcinka "M jak miłość" na swoim Instagramie zawiadomiła wszystkich fanów, że odeszła z serialu, a jej bohaterka już nie wróci. Dlaczego młodziutka gwiazda "M jak miłość" zrezygnowała z roli, która przyniosła jej popularność i dzięki której przestała być tylko córką swojej matki, znanej aktorki Małgorzaty Pieńkowskiej? Chodzi o nowe plany Iny Sobali na rozwój kariery. Po trzech latach przyszła pora na zmiany.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1521: Gorący seks Joasi z Michałem w cieniu tragedii. Weźmie sprawy w swoje ręce i zajdzie w ciążę

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 13 V (goście: Czarnecki, Hamankiewicz)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani moi obserwatorzy‼️ Długo zastanawiałam się jak ubrać w słowa to, co chcę Wam przekazać. Zwyczajnie nie wiedziałam czy powinnam wstawiać jakiś post, a jeśli tak, to co powinnam napisać... W końcu stwierdziłam, że najłatwiej będzie pisać prosto z serca i to też zamierzam uczynić ❤️ ❤️❤️ Jak każdy z nas wie, żeby coś mogło się rozpocząć, coś musi się skończyć✌️ Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official Wczoraj mogliście oglądać ostatni odcinek z moim udziałem ? Pożegnałam się tym samym z graną przeze mnie postacią, kolegami aktorami, wspaniałą ekipą filmową i bardzo życzliwymi scenarzystkami oraz producentami. Minione trzy lata na planie serialu, były dla mnie niezwykłym czasem... poznałam wielu fantastycznych ludzi filmu, których z całego serca pozdrawiam i dziękuje za słowa wsparcia i wyrazy sympatii ❤️ ? Przeżyłam również intensywny kurs pracy z kamerą, poznałam plusy i minusy zawodu aktora, założyłam to konto aby mieć z Wami kontakt, ale przede wszystkim, dzięki regularnej pracy, dowiedziałam się mnóstwo na swój własny temat i mogłam doskonalić swój warsztat ? Wiem, że wielu z Was bardzo polubiło moją bohaterkę i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa ? Nie chciałabym z nikim się żegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce ? Aktualnie chciałabym jednak skupić się na nowych projektach, które na skutek pandemii musiały zostać wstrzymane i z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość ? Dziękuję Wam za wspólnie spędzony ze mną i moją bohaterką czas✌️ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM LUDZIOM, KTÓRZY STANĘLI NA MOJEJ DRODZE ❤️ Wysyłam Wam dużo miłości i lecę wysoko, razem z motylami ‼️??? #dziekuje #dozobaczenia #mjakmilosc #cossiekonczy #cossiezaczyna #serial #praca #aktorka #powodzenia #dziekujewam Post udostępniony przez Ina Sobala (@ina_sobala)

Jak każdy z nas wie, żeby coś mogło się rozpocząć, coś musi się skończyć✌️ Wierzę w podejmowanie odważnych decyzji i zawsze, za wszelką cenę, staram się słuchać swego serca i intuicji. Jakiś czas temu, po prawie trzech latach pracy, postanowiłam opuścić serial @mjakmilosc.official. Wczoraj mogliście oglądać ostatni odcinek z moim udziałem ? Pożegnałam się tym samym z graną przeze mnie postacią, kolegami aktorami, wspaniałą ekipą filmową i bardzo życzliwymi scenarzystkami oraz producentami.
Minione trzy lata na planie serialu, były dla mnie niezwykłym czasem... poznałam wielu fantastycznych ludzi filmu, których z całego serca pozdrawiam i dziękuje za słowa wsparcia i wyrazy sympatii ❤️ ?
Przeżyłam również intensywny kurs pracy z kamerą, poznałam plusy i minusy zawodu aktora, założyłam to konto aby mieć z Wami kontakt, ale przede wszystkim, dzięki regularnej pracy, dowiedziałam się mnóstwo na swój własny temat i mogłam doskonalić swój warsztat ?
Wiem, że wielu z Was bardzo polubiło moją bohaterkę i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa ?
Nie chciałabym z nikim się żegnać, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy i kto wie, kto wie.... może kiedyś, jeśli będzie na to przestrzeń to wrócę jeszcze do pracy w Emce ?
Aktualnie chciałabym jednak skupić się na nowych projektach, które na skutek pandemii musiały zostać wstrzymane i z wielką nadzieją patrzeć w przyszłość ?
Dziękuję Wam za wspólnie spędzony ze mną i moją bohaterką czas✌️
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM WSPANIAŁYM LUDZIOM, KTÓRZY STANĘLI NA MOJEJ DRODZE ❤️ Wysyłam Wam dużo miłości i lecę wysoko, razem z motylami ‼️???

Tak właśnie Ina Sobala pożegnała się z "M jak miłość". Co ciekawe zapowiedziała, że nie wyklucza, że kiedyś wróci do serialu.

Dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 okaże się co będzie dalej z Łukaszem kiedy dowie się, że Aga zostawiła go bez słowa wyjaśnienia. Problemy czekają też Kingę, która została w bistro bez kelnerki. Sama menedżerka Joasia nie poprowadzi przecież "Bistro za rogiem". Najpewniej w kawiarni Zduńskiej pojawią się jacyś nowi pracownicy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze