Smutne pożegnanie w M jak miłość.  Joasia wyjedzie w świat bez Wojtka? Namówi ją nowa przyjaciółka!

i

Autor: MTL Maxfilm Smutne pożegnanie w M jak miłość. Joasia wyjedzie w świat bez Wojtka? Namówi ją nowa przyjaciółka!

Smutne pożegnanie w M jak miłość. Joasia wyjedzie w świat bez Wojtka? Namówi ją nowa przyjaciółka!

2020-05-09 8:01

Z "M jak miłość" odchodzi jedna z lubianych bohaterek, a w 1518 odcinku zobaczymy jej pożegnanie. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie zaskoczona i poruszona decyzją Agi (Ina Sobala), która rzuci pracę w bistro i ruszy w świat. Młoda kelnerka postanowi zmienić swoje życie, by przemyśleć wszystkie porażki. Pod wpływem słów przyjaciółki także Joasia w 1518 odcinku "M jak miłość" będzie rozważała wyjazd z dala od wszystkich, których kocha, nawet Wojtka (Feliks Matecki) i Michała (Paweł Deląg). Czy Joasia odejdzie z "M jak miłość" tak jak Aga, która rozstaje się z serialem na dłużej?

"M jak miłość" odcinek 1518 - wtorek, 12.05.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dla Joasi z "M jak miłość" nastanie czas poważnych decyzji, nie tylko związanych z Michałem, ale także jej pracą i przyszłością w "Bistro za rogiem". Dopiero co została menadżerką knajpki Kingi (Katarzyna Cichopek) i szefową całego zespołu, a w 1518 odcinku "M jak miłość" już będzie musiała sobie poradzić ze sporym kryzysem. Z bistro pożegna się bowiem kelnerka Aga, a to oznacza ogromne problemy dla Chodakowskiej.

Patrz też: Ciąża Kurdej-Szatan w M jak miłość. Wybrali ojca dziecka Joasi. Od razu wpadka!

Pożegnanie Agi w 1518 odcinku "M jak miłość" będzie miało związek z jej miłosnymi rozterkami i oczywiście Łukaszem (Jakub Józefowicz), który nie potrafi jej pokochać. Kelnerka postanowi wyjechać na drugi koniec świata, żeby wszystko przemyśleć. - Wyjeżdżam, Kinga o tym wie i mam jej błogosławieństwo...
- Dokąd ty chcesz jechać?
- Jak najdalej stąd... Moja przyjaciółka Zuzka z podstawówki od kilku lat prowadzi taki styl życia. Podróżuje po całym świecie...
- No dobrze, ale z czego ona żyje?
- Pracuje gdzie się da, a to co zarobi przeznacza na dalszą podróż. Teraz na przykład jest na Bali i pracuje na fermie motyli. Mają tam najpiękniejsze motyle z całego świata. Takie okazy, że zbieracze zabijają się, żeby chociaż na nie popatrzeć...

Dla Asi w 1518 odcinku "M jak miłość" plany Agi będą niepojęte. Zwłaszcza, że miała ja za rozsądną dziewczynę, która trzeźwo patrzy na przyszłość. - No i co? Będziesz teraz hodowała motyle?
- Nie wiem, ale jednego jestem pewna... Muszę wyjechać i przemyśleć całe moje życie
- Rozumiem, wiesz co, życzę ci, żebyś rozwinęła skrzydła i pofrunęła tam, dokąd tylko chcesz... - powie nowej przyjaciółce na pożegnanie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Dramat gwiazdy "M jak miłość". Kazali Barbarze Kurdej-Szatan "Wypie..." z serialu

Odejście przyjaciółki w 1518 odcinku "M jak miłość" skłoni Joasię do przemyśleć nad swoim życiem. Wciąż nie będzie wiedziała czy dać szansę Michałowi i otworzyć się na nową miłość. Po szczerej rozmowie z Barbarą (Teresa Lipowska), którą odwiedzi w Grabinie będzie bliska podjęcia ostatecznej decyzji.

Ale w 1518 odcinku "M jak miłość" zwierzy się też Ostrowskiemu, że marzy o samotnym wyjeździe gdzieś daleko stąd. - Nasza Aga z bistro wyrusza w świat szukać siebie... Fajnie... Uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nigdy nie odpowiedziałam sobie na pytanie czego ja chcę od życia... Jakie mam marzenia, co chcę robić i z kim... Właściwie gdyby nie Wojtek, to najchętniej bym ruszyła za Agą. A co się tak uśmiechasz?
- Bo ja znam odpowiedzi na wszystkie te pytania. Wiem dokładnie co chcę robić i z kim... - zapewni ją Michał, który jest w niej szaleńczo zakochany.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1521: Śmierć Leszka w finale sezonu. Ukochany Joasi zginie w górach

Ten wieczór Joasia i Michał w 1518 odcinku "M jak miłość" spędzą w swoich ramionach. Sąsiad kolejny raz wyzna jej miłość. - Joasiu, chciałem ci powiedzieć, że na pewno się we mnie zakochasz i nie masz innej opcji...

Super Raport 7 V (goście: Biedroń, Jackowski)
M jak miłość, odc. 1518.  Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Aga (Ina Sobala)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1518. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Aga (Ina Sobala)
M jak miłość, odc. 1518. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Aga (Ina Sobala)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1518. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Aga (Ina Sobala)
	M jak miłość, odc. 1518. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1518. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze