Adriana Kalska z nowym ukochanym poza M jak miłość! Mikołaj Roznerski będzie musiał na to patrzeć - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Adriana Kalska z nowym ukochanym poza M jak miłość! Mikołaj Roznerski będzie musiał na to patrzeć - ZDJĘCIA

Adriana Kalska z nowym ukochanym poza M jak miłość! Mikołaj Roznerski będzie musiał na to patrzeć - ZDJĘCIA

2021-07-22 13:27

Nowa osłona Izy z "M jak miłość" zaskoczy widzów. Adriana Kalska wcieli się w zupełnie inną bohaterkę najnowszej produkcji TVN7 "Papiery na szczęście". Wyciekły zdjęcia z planu, na których bohaterka serialu Marta, pozuje z nowym ukochanym Krisem (w tej roli Mateusz Kmiecik). Ich relacja nie będzie ani trochę podobna do małżeństwa Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość". Kalska wcieli się w rolę postaci, która uwikła się w skomplikowaną relację miłosną. Roznerski może nie być zachwycony najnowszymi zdjęciami z planu. Sprawdź szczegóły.

Adriana Kalska w objęciach nowego faceta. Mikołaj Roznerski nie będzie zachwycony 

Iza w "M jak miłość" nadal będzie walczyć o małżeństwo z Marcinem. Nie wiadomo jeszcze czy para zdecyduje się na ostateczne rozstanie. Wiadomo jednak, że Adriana Kalska zagra główną rolę w serialu TVN7 "Papiery na szczęście". Jej bohaterka Marta (w przeciwieństwie do dość rozważnej Izy), podejmie radykalną decyzję o odejściu od męża piłkarza i rozpoczęciu nowego życia na własną rękę.

Marta wyprowadzi się od piłkarza Krisa, bo nie zniesie dłużej życia u boku mężczyzny, który wybiera karierę i pieniądze, a nie rodzinę. Z tego powodu rozstanie się z mężczyzną i wraz z dwójką dzieci podejmie zupełnie inną ścieżkę. Zatrudni się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie pozna przystojnego Adama (Jakub Sasak). Połączy ich uczucie, ale pojawi się poważny problem. 

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Tak Piotrek z M jak miłość świętuje 8 rocznicę ślubu! Synowie Marcina Mroczka oniemieli z zachwytu - WIDEO, ZDJĘCIA

Adam okaże się prowadzić wystawne życie, którego Marta miała przecież dość u boku Krisa. Do tego otacza się wianuszkiem kobiet i jest rozchwytywany. Z planu "Pierów na szczęście" wyciekły zdjęcia, na których Kalska pozuje jako nowa bohaterka z nową rodziną. Mikołaj Roznerski może nie być zachwycony widokiem partnerki w objęciach zupełnie innego mężczyzny. Jednak właśnie tego wymaga rola Adriany Kalskiej, która zmieni się nie do poznania. Iza z "M jak miłość" jest brunetką, ale Kalska w nowym serialu pokaże się z blond włosami. 

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

Na instagramowym profilu serialu "Papiery na szczęście" pojawiły się zdjęcia piłkarza Krisa oraz Marty z rodziną. Chociaż na fotografii wydają się być szczęśliwi, rzeczywistość okaże się przerażająca. Marta pozbędzie się luksusowego życia i odejdzie od piłkarza. Nie wiadomo czy odnajdzie szczęście u boku Adama. Wszystko okaże się jesienią, na kanale TVN7. Póki co Kalska wciąż bierze udział w nagraniach do "M jak miłość", gdzie w kolejnych odcinkach rozstrzygną się losy Marcina i Izy. Póki co, Mikołaj Roznerski musi patrzeć na zdjęcia partnerki z innym mężczyzną. 

Najnowsze