M jak miłość

Adriana Kalska rozebrała się przed lustrem i ogłosiła to wszystkim. Nie pokazała tyle w M jak miłość. Na zdjęciu w bikini nic się nie ukryło

2023-08-15 20:39

Tak odważne zdjęcia Adriany Kalskiej to rzadkość! A już na pewno nie odsłania aż tyle w roli Izy w "M jak miłość". Tym razem jednak uwielbiana aktorka postanowiła podzielić się ze wszystkimi na koncie na Instagramie seksownymi ujęciami, bo upały dają jej nieźle w kość. Mimo, że Kalska niechętnie publikuje prywatne zdjęcia, żeby wzbudzić zainteresowanie, to na wakacjach zrobiła wyjątek. W efekcie serialowa Iza z "M jak miłość" rozebrała się przed lustrem, wskoczyła w modne bikini, które eksponuje boskie kształty i ogłosiła jak spędza urlop. Nie sama... Musisz to zobaczyć na ZDJĘCIACH.

Adriana Kalska z "M jak miłość" na wakacjach odważnie odsłoniła biust. Tak śmiałych ujęć jeszcze nie było!

Adriana Kalska dzięki roli Izy w "M jak miłość" cieszy się ogromną popularnością i wzbudza skrajne emocje. Jedni ją kochają za to jak toczy się wątek Izy i Marcina po rozstaniu Kalskiej z Mikołajem Roznerskim, inni nienawidzą za to, że rozbiła rodzinę dla romansu z niezrównoważonym psychicznie Radkiem (Philippe Tłokiński). Dopiero co Kalska ujawniła jaką cenę płaci za tak olbrzymie zainteresowanie nie tylko dalszymi losami Izy, ale także jej życiem prywatnym. Nikt nie wiedział, że aktorka z "M jak miłość" od półtora roku walczy z prześladowcą, który wysyła jej obrzydliwe wiadomości. Zgłosiła nawet sprawę na policję.

Ciemne strony sławy sprawiły, że Adriana Kalska,  której konto na Instagramie obserwuje prawie 300 tys. osób, nie zabiega o uwagę obserwujących ją fanów. Dlatego bardzo rzadko dzieli się prywatnością, tym co się dzieje w jej życiu poza planem "M jak miłość". Ale podczas przerwy zdjęciowej w serialu i wakacyjnego wyjazdu złamała własną zasadę. Miała jednak powód! Piekielne upały!

Nie wiadomo gdzie na wakacjach od "M jak miłość" odpoczywa Kalska, bo jedyne co zdradziła to wysokie temperatury sięgające nawet 45 st. C w cieniu, ale wydało się właśnie, że nie jest tam sama. Z powodu letnich upałów gwiazda "M jak miłość" rozebrała się przed lustrem, pochwaliła się jak wygląda w oryginalnym bikini i rozpaliła wyobraźnię fanów zdjęciem, na którym eksponuje ponętny dekolt i biust.

Do tego dodała Kalska wymowny hasztag sugerujący, że wyjechała na urlop w towarzystwie. "# idziemy pływać inaczej nie idzie wytrzymać" - ogłosiła wszystkim, ale i tak uwagę przykuwają tylko kształty Kalskiej na pierwszym tak odważnym ujęciu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze