Nowy Komisarz Alex. Komisarz Piotr Górski będzie miał nowego psa w 14 sezonie! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Nowy Komisarz Alex. Komisarz Piotr Górski będzie miał nowego psa w 14 sezonie! - ZDJĘCIA

Nowy Komisarz Alex. Komisarz Piotr Górski będzie miał nowego psa w 14 sezonie! - ZDJĘCIA

2020-02-29 9:37

W 14 sezonie serialu "Komisarz Alex" pojawi się nowy komisarz! Rocky, który grał Alexa przez ostatnie dziesięć lat, odchodzi na emeryturę. Ekranowy Piotr Górski (Krystian Wieczorek) w nowych odcinkach "Komisarza Alexa" dostanie nowego psa. Fani serialu wkrótce poznają Ivo, który zastąpi staruszka. Czy zauważą różnicę? Sprawdź, co wydarzy się w 14 sezonie serialu "Komisarz Alex" i zobacz przedpremierowe zdjęcia. Kiedy nowe odcinki?

"Komisarz Alex" 14 sezon, odcinek 1 - sobota, 29.02.2020, o godz. 20.35 w TVP1

Wielkie zmiany w serialu "Komisarz Alex"! Od 14 sezonu nie zobaczymy już na ekranie tego samego pupila, co do tej pory. Rocky, który od ponad dziesięciu lat wcielał się w komisarza Alexa, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Skąd taka decyzja?

- Różne owczarki próbowały swoich sił w roli czworonożnego detektywa, ale żaden z nich nie dorównał Rocky’emu Matadorowi. To jak z dobrym aktorem: rodzi się z talentem i ma w sobie wszystkie te cechy, które poruszają ludzi przed ekranem. Rocky skończył 11 lat i czas na emeryturę. Porusza się już wolniej i czasem nie chce mu się pracować. Pora przekazać rolę młodym. Ale jeszcze troszkę gra. Ivo wspierają też Ramzes i Wafel - zdradziła Beata Krzemińska, trenerka psów. Nowy czworonóg, Ivo, zastąpi dotychczasowego gwiazdora. 

A co nowego wydarzy się w 14 sezonie "Komisarza Alexa"? Sławomir Jóźwik, producent serialu, nie ukrywa, że produkcja przygotowała dla fanów wiele niespodzianek. Tak jak w poprzednich sezonach zobaczymy na ekranie same znane twarze!
- Wśród wielu gwiazd, jakie wiosną zobaczymy na małym ekranie w towarzystwie Aleksa, będą m.in. Andrzej Młynarczyk, czyli niezapomniany Tomek Chodakowski z „M jak miłość”, Natalia Rybicka - trzecia odtwórczyni roli Sylwii Kubus w „Blondynce” czy znany z „Barw szczęścia” Marek Lewandowski. W gościnnych epizodach wystąpią ponadto: Patrycja Soliman, Agnieszka Sienkiewicz, Kamil Kula i Jerzy Schejbal - powiedział. 

Czy widzisz różnicę miedzy Ivo, a Rockym? Zajrzyj do naszej galerii poniżej i zobacz zdjęcia z nowych odcinków "Komisarza Alexa".

Najnowsze