Komisarz Alex. Zmiana emisji! Nie będzie nowego 153 odcinka w sobotę 21.09.2019. Dlaczego nie ma Komisarza Alexa?

2019-09-21 15:33 sz
Komisarz Alex 2 sezon, odc. 153. Górski (Krystian Wieczorek), Lucyna (Magdalena Walach)
Autor: TVP Komisarz Alex 2 sezon, odc. 153. Górski (Krystian Wieczorek), Lucyna (Magdalena Walach)

Kiedy będzie 153 odcinek serialu "Komisarz Alex"? Dlaczego "Komisarz Alex" nie leci w telewizji? Niestety widzowie będą musieli poczekać na nowe odcinki, w związku ze zmianami programowymi. Z pewnością warto, ponieważ kolejne przygody Górskiego (Krystian WIeczorek), Alexa i Lucyny (Magdalena Walach) będą pełne emocji! Co się wydarzy? Sprawdź, kiedy 153 odcnek "Komisarza Alexa".

Dlaczego nie ma serialu  Komisarz Alex" w sobotę, 21.09.2019? Kiedy nowe odcinki?

W sobotę 21.09.2019 roku nie będzie w TVP1 nowego 153 odcinka "Komisarza Alexa". Co zamiast tego będzie w telewizji? Widzowie zobaczą Mistrzostwa Europy  2019 w siatkówce Mężczyzn. Jak długo potrwa przerwa?

Całe szczęście niedługo, bo 153 odcinek serialu "Komisarz Alex" zostanie wyemitowany już w następną sobotę, 28.09.2019 roku, o standardowej godzinie. Co się wydarzy?

Górski razem z Alexem będą badać sprawę ciała podrzuconego do bagażnika samochodu. Denat Wiktor Surowiec zostanie zastrzelony. Jego syn Marek (Stanisław Linowski) znajdzie go w aucie Robiego (Dawid Czupryński) podczas powrotu z imprezy. Komisarz po przyjechaniu na miejsce w 153 odcinku będzie miał spory problem - syn zabitego i jego znajomi będą odurzeni alkoholem i innymi środkami. W biegu dalszego śledztwa w "Komisarzu Alexie" okaże się, że Wiktor został okradziony, a sejf w jego domu stoi pusty. W gronie podejrzanych szybko znajdzie się żona Surowca, Anna (Beata Kawka, która niedawno zostawiła męża dla o wiele młodszego mężczyzny. Również Marek będzie brany pod uwagę - nie by w najlepszych stosunkach ani z ojcem, ani z matką. Kto zabił? Widzowie przekonają się już niedługo.

Najnowsze