Komisarz Alex, odcinek 185: Bolesne pożegnanie Lucyny i Piotra. Odchodzi na zawsze! Nigdy nie będą razem - ZDJĘCIA

2021-03-13 19:39 ag
Komisarz Alex, odcinek 185: Bolesne pożegnanie Lucyny i Piotra. Odchodzi na zawsze! Nigdy nie będą razem - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex, odcinek 185: Bolesne pożegnanie Lucyny i Piotra. Odchodzi na zawsze! Nigdy nie będą razem - ZDJĘCIA

Lucyna (Magdalena Walach) odchodzi z serialu "Komisarz Alex"! Już od dawna mówiło się, że w 15 sezonie Walach pożegna się z rolą Lucyny, partnerki Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek) e względu na udział w innym serialu TVP, "Stulecie Winnych". W 185 odcinku "Komisarza Aleksa" nastąpi pożegnanie Lucyny i Piotra. Para policjantów z Łodzi, która była dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi z pracy rozstanie się już na zawsze. Co się stanie z Lucy, jak ją nazywają bliscy współpracownicy? Pożegna się z Piotrek i wyjedzie do Indii. A to oznacza, że nigdy nie będą razem.

"Komisarz Alex" odcinek 185 - sobota, 13.03.2021, o godz. 20.35 w TVP1

Magdalena Walach odchodzi z "Komisarza Aleksa" po dziewięciu latach wcielania się w postać podkomisarz Lucyny Szmidt. Przez 15 sezonów w "Komisarz Aleksie" zmiany obsady nie były niczym zaskakujących. Aktorka grała u boku trzech głównych bohaterów. Zanim Lucynę i Piotra Górskiego połączyło coś więcej, policjantka była blisko w poprzednimi partnerami z komendy z Łodzi, których grali Jakub Wesołowski (Marek Bromski) i Antoni Pawlicki (Michał Orlicz). Jednak w połowie obecnej serii Walach postanowiła pożegnać się "Komisarzem Aleksem" już ostatecznie.

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość przeszła radykalną przemianę! Ilona Janyst już nie gra Anety. Dostała zgodę produkcji - ZDJĘCIE

W 185 odcinku "Komisarza Aleksa" Lucyna zjawi się w gabinecie komendanta Stanisława Mędrzaka (Zbigniew Lesień), żeby prosić go o zgodę na urlop. Postanowi na pół roku wyjechać do Indii i zrezygnować z pracy w policji. Ostatnią osobą, która się o tym dowie będzie właśnie Piotr. Wcześniej Szmidt nie będzie miała odwagi powiedzieć Górskiemu o swoich planach.

Podczas pożegnania Lucyny i Piotra w 185 odcinku "Komisarza Aleksa" oboje będą świetnie maskować swoje uczucia. - Muszę przemyśleć sobie parę spraw... - wyjaśni policjantka. - To przeze mnie? - zapyta Górski, lecz ona zaprzeczy. - Chciałbyś! To nie ma z tobą nic wspólnego. Po prostu muszę złapać dystans! A poza tym zawsze marzyłam o tym, żeby zobaczyć Indie...

Górski w 185 odcinku "Komisarz Aleksa" nie powie Lucynie co do niej naprawdę czuje. Zabraknie mu odwagi, a poza tym nie będzie miał żadnej nadziei, że zostanie tylko dla niego. - Tylko ja... Nie wiem jak my sobie bez ciebie dam radę...- Dacie radę! - zapewni go przyjaciółka.- A masz jakiś plan, czy jedziesz zupełnie w ciemno?

- Nie, mam tam przyjaciółkę, która mnie zaprasza. Będzie dobrze... - szepnie ze łzami w oczach.

- Będę się martwił... - doda tylko Górski. Jedyny czuły gest na jaki w 185 odcinku "Komisarza Aleksa" się zdobędzie to delikatnie ujęcie dłoni Lucyny. To ostatnie sceny z udziałem Magdaleny Walach w serialu.

Kto zastąpi Magdalenę Walach w "Komisarzu Aleksie"?

Wiosną drużynę komisarza Piotra Górskiego w serialu "Komisarz Alex" wzmocni nowa policjantka Jagoda Waligóra, w roli której widzowie zobaczą Dorotę Krempę, znaną z roli Anety Żbik w "Na Wspólnej". Kim będzie nowa policjantka? Pochodząca z Brzezin młoda pani aspirant początkowo ma dołączyć do zespołu tylko na czas śledztwa w sprawie zabójstwa w łódzkim osiedlu willowym.

Komendant Stanisław Mędrzak (Zbigniew Lesień) zarządzi, że Jagoda Waligóra ma pracować w teamie z Gutkiem (Piotr Bondyra). Dla Bielskiego będzie to fatalna decyzja. Od pierwszej chwili Jagoda zirytuje go bowiem swoją pewnością siebie. Za to Alex natychmiast nawiąże nić współpracy z nową koleżanką. Jak ułoży się współpraca Gutka i Jagody?

W nowym 15 sezonie "Komisarza Aleksa" w gościnnych odcinkach wystąpią m. in. Daria Widawska, Barbara Garstka, Żanna Gierasimowa, Ewa Florczak, Mariusz Drężek.

Sprawdź też: Krystian Wieczorek z M jak miłość do serialu Komisarz Mama! Dopiero teraz wyjawia kulisy odejścia

Komisarz Alex 15 odc. 185. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex 15 odc. 185. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)
Komisarz Alex 15 odc. 185. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex 15 odc. 185. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

W GALERII ZDJĘĆ zobaczycie policjantkę Jagodę, która zastąpi Lucynę w "Komisarzu Aleksie" >>>

Najnowsze