Komisarz Alex 14 sezon, odcinek 177 - opis, streszczenie: Piotr Górski porwany i uwięziony w trumnie - ZWIASTUN

2020-10-17 18:39 oprac. Ag
Komisarz Alex 14 sezon, odc. 177. Lucyna (Magdalena Walach), Marta (Beata Fido), Gustaw Bielski (Piotr Bondyra)
Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex 14 sezon, odc. 177. Lucyna (Magdalena Walach), Marta (Beata Fido), Gustaw Bielski (Piotr Bondyra)

"Komisarz Alex" 14 odcinek 177 (odc. 13) w sobotę, 17.10.2020, o godz. 20.35 w TVP1. "Komisarz Alex" odc. 177 "Trzy stopy pod ziemią " streszczenie - Rano Górski idzie do sklepu po karmę dla psa. Przed pracą Lucyna zajeżdża pod dom kolegi, ale znajduje w nim tylko zdenerwowanego Alexa. Tymczasem przestępca Taranowski pseudonim Taran, który niedawno wyszedł z więzienia, obmyśla plan schwytania komisarza. Zamierza spowodować wypadek, a nieprzytomnego funkcjonariusza zabrać z miejsca zdarzenia. Gdy Piotr się budzi, orientuje się, że leży w ciasnym, drewnianym pudle, najprawdopodobniej trumnie.

Udaje mu się znaleźć komórkę i małą latarkę. Policjant dzwoni do przyjaciół z komendy. Gutek oblicza, że starczy mu powietrza na najwyżej kilka godzin. Kiedy udaje się namierzyć sygnał telefonu, wszyscy są dobrej myśli i ruszają na poszukiwania zaginionego. Niestety sprawa nie jest taka prosta, jak się wydaje. Detektywi znajdują bowiem trumnę pustą. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by uratować życie Górskiego.

Najnowsze