Zaginiony bohater Klanu wróci po latach! Wszyscy myśleli, że Andrzej Marczyński nie żyje

2019-07-01 13:37 Ag
Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki)
Autor: AKPA Klan. Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki)

Wielki powrót do serialu "Klan" bohatera, który zniknął w tajemniczych okolicznościach sześć lat temu. Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki) wróci do świata żywych w nowych odcinkach "Klanu" po wakacjach 2019. Dawny przyjaciel i wspólnik Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger), o którym wszyscy myśleli, że zginął w wypadu za granicą, nagle przyjedzie do Polski. Jaki będzie powód powrotu Andrzeja do "Klanu"?

"Klan" po wakacjach 2019 nowe odcinki od września 2019 w TVP1

Wojciech Wysocki odszedł z "Klanu" w 2013 roku. Aktor pożegnał się z serialem, w którym grał od samego początku, bo zaangażował się w inne produkcje.

W nowym sezonie "Klanu" po przerwie wakacyjnej jego bohater Andrzej Marczyński wróci. I będzie o tyle ciekawie, że wszyscy uznali go za zmarłego. Przez lata Paweł Lubicz był przekonany, że jego dawny przyjaciel i wspólnik z "El-Medu" zginął w wypadku za granicą.

Powrót Andrzeja do "Klanu" to jeszcze nie koniec niespodzianek. Do życia Lubiczów wkroczy znów Alicja (Maria Winiarska), była żona Marczyńskiego, a zarazem wierna przyjaciółka zmarłej Krystyny (śp. Agnieszka Kotulanka). To ona w 3509 odcinku "Klanu" po wakacjach 2019 zadzwoni do Pawła, żeby umówić się na spotkanie po latach. Lubicz zaprosi ją do siebie. Podczas kolacji okaże się, że do Polski wróci też niebawem Andrzej...

Ta wiadomość zaniepokoi docenta Gwidona Sarnę (Ryszard Kluge), obecnego męża Alicji, który zacznie podejrzewać, że Andrzej będzie chciał mu odebrać ukochaną. - Nie oddam cię żadnemu Marczyńskiemu - zapowie po czesku Sarna.

Jaki będzie powód przyjazdu Andrzeja z "Klanu" do Polski? Czy wyjaśni Pawłowi dlaczego przez lata nie dawał znaku życia? O co chodzi z jego tajemniczym zaginięciem i śmiercią? Wszystkie odpowiedzi widzowie poznają w nowym sezonie "Klanu" po wakacjach 2019.

Przypomnijmy jednak, że lekarz ginekolog Andrzej Marczyński, z którym ponad 20 lat temu Paweł założył Centrum Medycznego "El-Med" nie zawsze był przyjacielem Lubicza. Osiem lat temu Marczyński okradł rodzinę Pawła. Nawiązał romans z księgową (Sylwia Gliwa) w firmie Beaty Boreckiej (Dorota Naruszewicz).

Za jego namową naiwna kobieta wyprowadziła 120 tysięcy zł z konta "Face Cream". Sprawa wyszła na jaw. Para oszustów musiała oddać skradzione pieniądze. Marczyński oczywiście natychmiast "odkochał" się w księgowej i porzucił ją bez najmniejszych skrupułów. Po tej aferze Lubicz wybaczył jednak Andrzejowi i przyjął go z powrotem do pracy w "El-Medzie".