Klan. Tak wygląda nowa czołówka! Zmienili twarze aktorów i piosenkę Rynkowskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl/ Instagram Klan. Tak wygląda nowa czołówka! Zmienili twarze aktorów i piosenkę Rynkowskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

Klan. Tak wygląda nowa czołówka! Zmienili twarze aktorów i piosenkę Rynkowskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

2021-08-26 13:13

Nowa czołówka serialu "Klan" wzbudzała kontrowersje zanim jeszcze się pojawiła. Na prezentacji jesiennej ramówki TVP oficjalnie pokazano nową czołówkę "Klanu" z nową piosenką. Od 24. lat na początku "Klanu" rozbrzmiewał utwór, który śpiewał Ryszard Rynkowski "Życie jest nowelą". Ale od nowego sezonu "Klanu" od września oprócz czołówki zmieni się też piosenka. W nowej wersji śpiewają ją aktorzy z serialu: Kaja Paschalska, Izabela Trojanowska, Jacek Borkowski i Tomasz Stockinger. Zobacz jak się zmieni czołówka i twarze gwiazd "Klanu"!

"Klan" z nową czołówką po wakacjach od poniedziałku, 6.09.2021, o godz. 17.55 w TVP1

Już wiadomo jak wygląda nowa czołówka "Klanu", którą widzowie pierwszy raz zobaczą w 3835 odcinku serialu emitowanym po przerwie wakacyjnej w poniedziałek, 6 września 2021! Kolejny sezon "Klanu" rozpocznie się od dużych zmian, które od początku wzbudzały sporo kontrowersji. Wszyscy fani "Klanu" przeżyli szok na wieść, że Ryszard Rynkowski nie będzie już śpiewał "Życie jest nowelą" w czołówce serialu. Zapowiedziano nagranie odświeżonej wersji kultowej piosenki autorstwa Jacka Cygana i Krzesimira Dębskiego, którą zna większość Polaków. Nową czołówkę "Klanu" z inną piosenką zaprezentowano po raz pierwszy podczas konferencji ramówkowej TVP. I w miejsca wzbudziła sporą sensację!

Nie przegap: Trojanowska o nowej czołówce "Klanu". Jej słowa rozdrażnią wielu!

Jak się zmieni czołówka "Klanu" w nowym sezonie jesienią 2021?

W zupełnie nowej czołówce "Klanu" uderza przede wszystkim to, że nie słuchać w niej już głosu Ryszarda Rynkowskiego, śpiewającego "Życie jest nowelą". Od 1997 roku ten właśnie utwór rozbrzmiewa na początku najdłużej emitowanego polskiego serialu. Choć piosenka "Życie jest nowelą" pozostała, to w nowej czołówce śpiewają ją aktorzy z obsady "Klanu": Kaja Paschalska, Izabela Trojanowska, Jacek Borkowski i Tomasz Stockinger.

Klan. Tak wygląda nowa czołówka! Zmienili twarze aktorów i piosenkę Rynkowskiego

Sprawdź też: Nowy Janek w M jak miłość. Pierwszy kochanek Aleksandry będzie ojcem Marcina i Olka! - ZDJĘCIA

Poza tym na zdjęciach głównych bohaterów "Klanu", w których wcielają się główne gwiazdy też zaszły spore zmiany. Twarze aktorów poddano obróbce komputerowej i na oczach widzów wszyscy z czołówki starzeją się! Upływ czasu widać jednak tylko po wybranych członkach rodziny Lubiczów. Bo w nowej czołówce "Klanu" zaprezentowanej na ramówce jest zaledwie 6 postaci. Być może w pełnej wersji przed emisją premierowego odcinka dołączą także inni bohaterowie. Na razie w odmienionej czołówce "Klanu" na jesień 2021 widać tylko zmieniających się wybrańców z obsady.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak wygląda nowa czołówka "Klanu" >>>

Najnowsze