Klan odc. 3650. Agnieszka (Paulina Holtz)

i

Autor: vod.tvp.pl Klan odc. 3650. Agnieszka (Paulina Holtz)

Klan odcinek 3650 - opis, streszczenie: Agnieszka dowiaduje się o wypadku Wigi i Pawełka

2020-09-08 15:18

"Klan" odcinek 3650 we wtorek, 8.09.2020, o godz. 18.00 w TVP1. "Klan" odcinek 3650 - streszczenie: Ilona zastanawia się, czy nie powinna przeprosić rodziców w imieniu męża. Anna zdradza, że trochę rozumie punkt widzenia Witolda. Po południu Witek wciąż drąży kwestię ojcowizny. Ilona ulega jego sugestiom i decyduje się porozmawiać z rodzicami, jednak Wojtek sam chce to zrobić. Michał próbuje ustalić, kiedy zacznie się budowa ośrodka sportowego.

Bolek pohamowuje jego entuzjazm. Okazuje się, że rozmawiał z Jerzym. Michał jest wściekły. Sytuację próbuje załagodzić Elżbieta. Leszek jedzie do domu. Igor Rutka zaczepia pana Henia - na jaw wychodzi, że od dawna się znają. Wiga zapowiada, że wkrótce wraca ze Szwajcarii. Agnieszka chce przygotować obiad na jej przyjazd.

Ramona przychodzi z wizytą do Pauliny i chwali się, że po obronie licencjatu jej sytuacja w banku będzie stabilniejsza. Paulina zapewnia, że życie, które prowadzi, w zupełności jej odpowiada, ale nieco zazdrości swojej rozmówczyni. Podejmuje z Jackiem rozmowę na temat powrotu do Pracy. Agnieszka i Ola martwią się, bo Wiga z juniorem powinni już dotrzeć. Okazuje się, że taksówka, którą jechali, miała wypadek.

Najnowsze