Klan, odc. 1994 - streszczenie, opis. Jerzy jest rozczarowany książką o rodzinie

2010-12-28 3:11 (ac)

Leszek po wyjeździe Bogusi musi sobie sam radzić z dwojgiem małych dzieci. Jerzy jest rozczarowany książką - tyle wysiłku włożył w opracowanie drzewa genealogicznego rodu, a tam są błędy rzeczowe.

Leszek po wyjeździe Bogusi musi sobie sam radzić z dwojgiem małych dzieci. Zuzia wciąż dopytuje o mamę.

Jerzy jest rozczarowany książką - tyle wysiłku włożył w opracowanie drzewa genealogicznego rodu, a tam są błędy rzeczowe. Cały ranek utyskuje na niefrasobliwość redaktorów. Elżbieta natomiast nie chce za nic iść do telewizji, jest przekonana, że "zeżre" ją trema. Wpada Krystyna, żeby jakoś ją namówić na wspólne wystąpienie.

>>> Klan - wszystko o serialu TVP1 na SE.pl

Weronika bardzo by chciała, żeby Agnieszka na stałe związała się z Markiem. Zależy jej na szczęściu brata i przyjaciółki. Ale Aga jeszcze nie chce myśleć o ślubie.

Zyta jest bardzo przeziębiona. Elżbieta i ojciec Zyty wpadają niechcący w tym samym czasie w odwiedziny. Pułkownik zaprasza Elę z mężem na kameralnego Sylwestra. Jednak Jerzy marudzi jak co roku. Jak już ma gdzieś iść w ten wieczór, to woli na bal farmaceutów.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Feliksowi zdejmują opatrunki, noga jak nowa! Odbiera telefon od Klosseckiego i dopiero teraz przyznaje się Monice, że właśnie robi "interes życia". Monika jest jak zwykle sceptyczna i okazuje się, że znów ma rację. Do restauracji wpada wściekły Klossecki z pretensjami do Feliksa, który zawalił sprawę kupna ziemi pod SPA.

Najnowsze