Klan, odc. 1992 - scenariusz, opis. Rysiek wraca do formy

2010-12-26 3:36 (ac)

Ryszard właśnie skończył remont łazienki u profesora. Udało się przed świętami, tak jak obiecał.

Leszek ofiarowuje Krystynie złotą rybkę. Przy okazji wspominają dzieciństwo, święta w rodzinnym domu i prezenty. Rozmowa schodzi na temat Bogny. Leszek zwierza się siostrze z kłopotów.

Ryszard właśnie skończył remont łazienki u profesora. Udało się przed świętami, tak jak obiecał. Panowie składają sobie bardzo serdeczne przyjacielskie życzenia.

>>> Klan - wszystko o serialu TVP1 na SE.pl

Na Sadybie już trwa pakowanie wigilijnych pyszności, aby przewieźć je do domu Beaty i Jacka. Michał podjada barszczyk wigilijny, a Zyta marudzi, że nie zje nic u mamy. W tym czasie Jerzy cały czas kursuje między kuchnią a bagażnikiem swojego samochodu.

Ryszard wpada przed wyjazdem z życzeniami do Lubiczów i przy okazji przeprasza Pawła, że ostatnio był wobec niego szorstki.

>>> Streszczenia, opisy seriali TV na SE.pl

Pod domem Beaty i Jacka Jerzy potyka się i wielki półmisek z pierogami ląduje na ziemi. Monika i Feliks przyjeżdżają spóźnieni. W tym roku na wigilii jest tylko siedemnaście osób, reszta rodziny gdzieś się rozpierzchła. Ola i Norbert przygotowali miłą niespodziankę - nagrali film, na którym składają życzenia i spiewają kolędy.

Najnowsze