Gwiazda "Klanu" potwierdza rozstanie! "Wybrał życie beze mnie"

2020-05-05 13:49 dav
Kaja Paschalska z innymi gwiazdami Klanu
Autor: AKPA Kaja Paschalska z innymi gwiazdami "Klanu"

Kaja Paschalska (34 l.) i Tomasz Lewandowski (36 l.), znany w branży muzycznej jako VNM rozstali się! Aktorka znany dzięki roli Oli Lubicz w "Klanie" potwierdziła na Instagramie krążące od dłuższego czasu plotki. Jakie były przyczyny rozstania?

Kaja Paschalska i jej ukochany bardzo długo ukrywali swój związek. Dopiero w ubiegłym roku aktorka opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie. Wtedy też okazało się, kim jest jej tajemniczy wybranek. Serce Paschalskiej skradł muzyk VNM. 

Kaja Paschalska tuli się do... Lewandowskiego!

Związek pary to już przeszłość. 3 maja pojawił się najnowszy utwór VNM, zatytułowany "Hope for the best". Lewandowski rapuje o trudnym rozstaniu z "miłością jego życia", którą była właśnie Paschalska.

"Jedenasty marca ja i miłość mojego życia are no more. Moje ziomki wynajęli mi Condo. W głowie myśli czarne jak Mordor. Ale dopiero miał zacząć się horror" - słyszymy.

Jeden z fanów aktorki zapytał ją wprost na Instagramie, co z VNM. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

"Tomek wybrał życie beze mnie. Proszę, uszanujcie moją prywatność i nie zadawajcie więcej pytań" - napisała Kaja Paschalska w odpowiedzi.

Co ciekawe, Paschalska miała pojawić się na albumie rapera. Jak czytamy na stronie jej Fan Klubu, zastąpiła ją inna gwiazda. >>Oficjalnie: KAJA PASCHALSKA nie zaśpiewa na najnowszym albumie VNM. Poznaliśmy już trackliste utworów i zamiast Kai, swojego wokalu użyczyła Marika w utworze „Unborn”<< - czytamy.

Super Raport 4 V (goście: Bosak, Stępień)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj