Zniewolona 3, odcinek 5: Katia zostanie lekarką, a Żadan odkryje, że to książę Jabłoniewski chce go zabić - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Zniewolona 3, odcinek 5: Katia zostanie lekarką, a Żadan odkryje, że to książę Jabłoniewski chce go zabić - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 5: Katia zostanie lekarką, a Żadan odkryje, że to książę Jabłoniewski chce go zabić - ZWIASTUN

2022-01-06 12:01

W 3 odcinku "Zniewolona" 3 (odcinek 53) Katia (Sonya Priss) i Andriej Żadan (Maxim Radugin) wrócą do Kijowa po trwającej blisko pięć miesięcy podróży poślubnej, podczas której spędzili sporo czasu w Zurychu. Sporym zaskoczeniem dla wszystkich będzie, że Katia zaczęła studia medyczne i chce zostać lekarką. Mąż będzie ją jednak wspierał w osiągnięciu życiowego celu. Żadan w 5 odcinku "Zniewolona" 3 będzie coraz bliżej odkrycia prawdy kto chciał go zabić w dniu ślubu! Oczywiście za zamachem na Żadana stoi książę Stefan Jabłoniewski (Siergiej Strelnikov), który kiedyś nazywał się Stiepan Gnatkiewicz, był porucznikiem i mężem Wiery, ukochanej Żadana. Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Zniewolona".

"Zniewolona" 3, odcinek 5 (odc. 53) - czwartek, 6.01.2022, o godz. 20.10 w TVP1

Małżeństwo Katii i Żadana w 5 odcinku "Zniewolona" 3 tylko z pozoru będzie wyglądało na idealne! Cały czas cieniem na ich wspólnej przyszłości będzie się kładła tajemnica z przeszłości Andrieja, wspomnienie Wiery, którą pokochał kiedy był jeszcze chłopem pańszczyźnianym. Do tego myśli Żadana będzie zaprzątała sprawa zamachu na jego życie. Zamaskowany zabójca chciał go zabić w kościele w dniu ślubu z Katią, a później w szpitalu! Posłużył się do tego nożem Żadana, który przed laty podarowała mu właśnie Wiera.

Jednocześnie w 53 odcinku "Zniewolona" Żadan nadal nieufnie będzie podchodził do księcia Stefana Jabłoniewskiego, bo arystokrata jeszcze bardziej zbliży się do Katii. Ale nie rozpozna w nim dawnego wroga, porucznika Stiepana Gnatkiewicza. Zaufany współpracownik i przyjaciel Żadana, Bogdan, w 5 odcinku "Zniewolna" 3 doniesie mu, że jest tylko jedna osoba, która może chcieć go zabić. To właśnie Stiepan Gnatkiewicz! Ale przecież on zginął w górach w czasie ucieczki z więzienia, gdzie trafił z winy Żadana.

Nie przegap: Byli kochankami w M jak miłość, a teraz po latach Mikołaj Roznerski i Marta Juras znów pokazali się razem! Nigdzie nie było Adriany Kalskiej - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Zniewolona 3 sezon. Książę Stefan Jabłoniewski ujawni Katii jak Żadan zabił jego żonę Wierę

Szczęśliwa Katia w 53 odcinku "Zniewolona" nie będzie miała pojęcia z jakimi demonami z przeszłości walczy jej mąż. Żadan nadal będzie ukrywał miłość do Wiery, walkę o jej serce z porucznikiem Stiepanem Gnatkiewiczem, którego skazał na katorgę. A książę Jabłoniewski wciąż będzie idealnie odgrywał rolę przyjaciela Katii, jej oddanego obrońcy. A wszystko po to, żeby niebawem zniszczyć Żadana, przekonać Katię do swoich racji, rozdzielić ją z Andriejem ujawniając przy tym co mąż zrobił w przeszłości.

Życie Katii w 5 odcinku "Zniewolonej" 3 odmieni się za sprawą nowej pracy i studiów medycznych. Postanowi zostać lekarką, a Żadan załatwi jej protekcję jednego z bardziej szanowanych doktorów medycyny. Choć Katia zawsze musiała sama zdobyć to, na czym jej zależało, to teraz u boku Andrieja poczuje, że zły los się od niej odwróci. Nieświadoma tego kim naprawdę jest Żadan!

Najnowsze