Zniewolona 3, odcinek 18: Książę Jabłoniewski trafia do więzienia! Wszyscy umierają ze strachu przez Żadanem

i

Autor: youtube.com Zniewolona 3, odcinek 18: Książę Jabłoniewski trafia do więzienia! Wszyscy umierają ze strachu przez Żadanem

Zniewolona 3, odcinek 18: Książę Jabłoniewski trafia do więzienia! Wszyscy umierają ze strachu przez Żadanem

W 18 odcinku "Zniewolonej 3" książę Jabłoniewski (Siergiej Strelnikov) zostanie uwięziony! Padnie oskarżenie, że to właśnie on porwał, a nawet zamordował Katię (Sonya Priss) i książę straci wolność! Tymczasem Żadan (Maxim Raadugin), coraz bardziej wściekły będzie szukał żony. Można powiedzieć, że oszalałego Żadana będą się już bać wszyscy bohaterowie "Zniewolonej 3"! Czy Żadan znajdzie Katię w 18 odcinku serialu?

"Zniewolona" 3, odcinek 18 (odc. 66) - niedziela, 13.02.2022, o godz. 21.15 w TVP1

W 18 odcinku "Zniewolonej 3" Jabłoniewski, jako podejrzany o porwanie i zamordowanie Katieriny, zostanie aresztowany! Do więzienia wtrąci go Bezus, który dobije targu z Madame Makarową (Natalia Waśko) i w ten sposób pozna kryjówkę księcia. Czy ktoś uwolni z lochów niewinnego Jabłoniewskiego?

Tymczasem w 17 i 18 odcinku "Zniewolonej" Żadan będzie bezustannie szukał Katii. Cały czas będzie miał nadzieję, że to dzięki jej przyjaciółce Oldze do żony trafi. Katia tymczasem, w ostatniej chwili dostanie się do powozu aktora, jadącego do Nieżyna i ucieknie. Ujawniamy: Katia jednak nie poprzestanie na próbach powrotu do Czerwinki - ona tam wróci, cała i zdrowa!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1637: Łukasz pierwszy dowie się o miłości Kasi. Zacznie żałować romansu z Patrycją? - ZDJĘCIA

Katii w 17 i 18 odcinku "Zniewolonej 3" będą szukali także Olga z Nazarem, ale na szczęście nie naprowadzą Andrieja na ślad przyjaciółki. Wściekły Żadan wyrzuci za to Nazara z pracy... Nie znajdzie on już zatrudnienia w Kijowie, bo wszyscy będą umierać ze strachu prze oszalałym Żadanem!

W 18 odcinku "Zniewolonej 3" Katia odkryje, że Czerwinka została przejęta przez Piotra Czerwińskiego. Odwiedzi posiadłość, ale dojdzie do wniosku, że z tym miejscem nic już jej nie łączy. 

Czy Katia w 18 odcinku "Zniewolonej 3" pozna prawdę o tym, co spotkało Jabłoniewskigo i spróbuje mu pomóc? A może Żadan wcześniej ją dopadnie?

Czytaj koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2572: Koszmarna awantura Agaty i Patryka doprowadzi do rozstania? Nie wybaczy mu, że wziął ją za zołzę - ZDJĘCIA

Zniewolona 3 ZWIASTUN odcinków 17-18. Katia przechytrzy Żadana! Książę Jabłoniewski oskarżony o zabicie żony Andrieja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze