Zniewolona 2 sezon, odcinek 42: Mroczna wizja Katii. Żadan umrze jak Aleksiej? - ZWIASTUN

2019-08-22 14:04 jkk
Zniewolona, odc. 42. Katia Wierbicka (Katerina Kowalczuk)
Autor: TVP/VOD

W 42 odcinku serialu "Zniewolona" Katia (Katerina Wierbicka) będzie załamana! Tytułowa bohaterka "Zniewolonej" uwierzy, że każdy mężczyzna, którego pokocha umrze! Czy Żadanowi faktycznie coś grozi, czy to tylko tragiczne przejścia nie pozwalają uwierzyć Katii w prawdziwe szczęście? Koniecznie zobacz ZWIASTUN 42 odcinka "Zniewolonej"!

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 42 - piątek, 23.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Kiedy znaki na niebie i ziemi zapowiadają szczęśliwy finał "Zniewolonej", tytułową bohaterkę dopadnie prawdziwy smutek! W 42 odcinku nie uwierzy, że dobry los się do niej uśmiechnie, a myśl o szczęśliwej miłości ją przygnębi.

Wahania nastrojów Katii mogą wynikać z dużej amplitudy uczuć między kochankami. Po balu u gubernatora uczucie między Katią i Andriejem wybuchło z wielka mocą, wtedy też doszło do ich pierwszego pocałunku.

Jednak nie zawsze było tak słodko. Czy Żadan zawsze było w porządku wobec Katii (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Wydaje się, że ostatecznie Andriej świata poza Katią nie widzi i choć Olga nadal pała do niego namiętnością on zajmuje się tylko Wierbicką. Żadan stanie na wysokości zadania i ukryje uciekinierkę w swoim domu, ale z powodu wybuchów zazdrości Olgi Katia będzie miała ogromne problemy.

Płatonowa i Czerwiński w "Zniewolonej" będą żyli tylko zemstą. i nijak nie będą chcieli odpuścić. W tym celu zawiążą nawet diabelski pakt! Jednoznaczne wsparcie i miłość Żadana dadzą Katii nadzieję na uwolnienie od tragicznego losu.

W 42 odcinku serialu "Zniewolona" Wierbicka nijak nie będzie mogła uwierzyć w happy end - zamiast cieszyć się miłością i bezpieczeństwem, dopadnie ją dręczący smutek, że po raz kolejny straci swojego wybawcę! - Moja miłość nikomu nie przynosi niczego dobrego! Wszyscy, których kocham umierają - powie Katia ze łzami w oczach!

Jak pamiętamy, pierwsza wielka miłość Katii, Aleksiej Kosacz (Aleksiej Jarowienko) zginął w tragicznych okolicznościach. Katia bardzo przeżyła stratę wielkiej miłości i teraz obawia się powtórki!

Czy Katia ma prawdziwe powody do obaw? Oglądaj 42 odcinek "Zniewolonej"!

Czytaj też o wizycie gwiazd "Zniewolonej" w Polce, jak fani rozpieszczali gwiazdę "Zniewolonej" i jak pięknie ona im się odwdzięczyła!

Najnowsze