Zniewolona 2 sezon, odcinek 40: Żadan skrzywdzi Katię! Tylko cud uratuje ją przed Grigorijem

2019-08-20 7:21 jkk
Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

W serialu "Zniewolona" 40 odcinek będzie mocno trzymał w napięciu! Wprawdzie Katia (Katerina Kowalczuk) znajdzie chwilę wytchnienia w dobrym towarzystwie, ale przez to Grigorij (Michaił Gawriłow) znów będzie blisko... Czy Andriej Żadan (Maxim Radugin) uchroni "Zniewoloną" przez zemstą jej pana - czy może sam dołączy do grona jej prześladowców? Czy Karia powinna zaufać Andriejowi oglądaj koniecznie w 40 przełomowym odcinku serialu "Zniewolona"!

"Zniewolona" 2 sezon odcinek 40 - wtorek, 20.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Jak pamiętamy z poprzednich odcinków Katia dostaje szansę na lepsze życie - Żadan wykupuje ją z rąk Vanhela - Holendra zboczeńca i uwalnia z domu publicznego Madame. W tym właśnie przybytku Katia i Andriej poznali się, co położy się cieniem na ich znajomości. Katia nie będzie umiała zaufać kolejnemu mężczyźnie i ze strachu przed tym, że będzie próbował ją kupić i wykorzystać, ucieka! Jak zareaguje odtrącony Żadan?

Wiemy już na pewno, że w 40 odcinku serialu "Zniewolona" Wierbicka znów zostanie upokorzona! Jej przeszłość nie da o sobie zapomnieć - nie uda jej się długo ukryć pracy w burdelu... Jaki wstyd spotka Katierinę w majątku szlachciców?

Po co Andriej przyszedł do burdelu Madame? CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Zniewolona 2 sezon odc. 34. Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Andriej Żadan (Maxim Radugin)

W 40 odcinku serialu "Zniewolona" Katierina dostanie szansę od losu. Zgłosi się z listem poleconym od Nikołaja do Koroniewych i otrzyma posadę guwernantki w szlacheckim domu. Jej głównym zadaniem będzie przygotowanie małego dziedzica Wołodii do występu przed jego ojcem chrzestnym. Okaże się nim nie kto inny jak... Andriej Żadan!

Kiedy Żadan przyjedzie do majątku Korieniewych i zobaczy Katię przypomni sobie, że widział Wierbicką w domu publicznym... Czy to, że dziewczyna dowiedziawszy się, że jej wykupił ją z rąk oprawców i uciekła przed nim, będzie miało wpływ na jego zachowanie u szlachciców?

Wieczorem u Korieniewów zbierze się śmietanka towarzyska. Niestety, Andriej potwierdzi najgorsze obawy Katii i upokorzy ją przy wszystkich opowieścią o jej przeszłości! Z jednej strony wybawca - uratował ją z burdelu, ale zaraz potem na przyjęciu w wielkim towarzystwie wyśmieje dziewczynę i potraktuje jak zwykłą prostytutkę! Wykrzyczy jej, że pracowała w burdelu.

Czy będzie jeszcze dla Katii i Andrieja szansa na miłosne wyznania, czy tytułowej "Zniewolonej" zostanie już tylko kolejna ucieczka? Andriej zachowa się jak zwykły, odtrącony mężczyzna! Jak zareaguje upokorzona Katia? Zobacz koniecznie w 40 odcinku serialu "Zniewolona" >>> Czy Andriej będzie miał jeszcze szansę zastąpić ukochanego Aleksieja w sercu Katii?

Niestety informacja o tym, gdzie jest Katia, dotrze także do Grigorija. Otrzyma list, z którego dowie się, gdzie jego poddana znalazła schronienie. Czy Andriej będzie chciał uratować tytułową bohaterkę serialu "Zniewolona" z rąk jej pana? Wiemy już, że Katierina znów cudem uniknie swojego oprawcy i ucieknie przed Grigorijem! Jak to się stanie? Czerwiński wpadnie na bal u wicegubernatora, gdzie spostrzeże niewolnicę. Tuż przed pojmaniem zdrajczyni zdarzy się jednak cud - szaleniec straci przytomność! Wszystko to z powodu rany w nodze, w której zacznie rozwijać się gangrena...

Zobacz też koniecznie Wierbicką w sukni ślubnej!

Jeżeli ciekawią cie dalsze losy pozostałych postaci serialu "Zniewolona" przeczytaj koniecznie co jeszcze wydarzy się w 40 odcinku "Zniewolonej"!

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze