Zniewolona 2 sezon, odcinek 34: Andriej Żadan uratuje Katię przed mordercą Lutowiczem? - ZWIASTUN

2019-08-13 10:43 sz
Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 34. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Katia (Katierina Kowalczuk) w 34 odcinku serialu "Zniewolona" znajdzie się na celowniku mordercy Lutowicza! Psychopata nie poprzestanie na jednej zbrodni i postanowi dopuścić się kolejnej. A ponieważ Katierina widziała jak zabił prostytutkę Wasilinkę, to właśnie ją w 34 odcinku "Zniewolonej" zabójca upatrzy na drugą ofiarę. Czy Andriej Żadan (Maxim Radugin) zdoła ją uratować? Zobaczcie zwiastun 34 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 34 - wtorek, 13.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Katierina w serialu "Zniewolona" po ucieczce do Kijowa została ponownie uwięziona. Tym razem jest na łasce Madame, właścicielki burdelu. Kobieta zabrała jej list polecający i wszystkie pieniądze! To był jednak dopiero początek koszmaru. Wierbicka w "Zniewolonej" została świadkiem brutalnego morderstwa.

Zobacz więcej >>> Katia zgwałcona przez Holendra? Zboczeniec każe jej udawać małą dziewczynkę - ZWIASTUN

To biedna Wasilinka, która w poprzednich odcinkach serialu "Zniewolona" uratowała Katię z ulicy, została zabita przez szalonego inspektora policji. Lutowicz nic sobie z tego nie zrobił, a w 34 odcinku to właśnie główną bohaterkę wybierze na kolejną ofiarę. Inna dziewczyna z burdelu to przewidzi! - Ten demon najpierw wybrał ciebie! Waśka cię uratowała - usłyszy Wierbicka. Przeczytaj więcej >>> To Katia miała zginąć a nie Wasilinka! Morderca Lutowicz będzie chciał ją zabić- ZWIASTUN

Czy obrońca dziewczyny, Andriej Żadan, zdoła ją ocalić od nieuchronnej śmierci? Mężczyzna ma swoje powody, żeby przejmować się losem Katii. - Nie wiem, co planujesz, ale cokolwiek to będzie - losem Lutowicza się nie przejmę - powie mu Madame podczas prywatnej rozmowy w 34 odcinku "Zniewolonej". Czy to znaczy, że szlachcic skrzywdzi inspektora? Na pewno spróbuje go powstrzymać!

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze