Tureckie seriale

Złoty chłopak. Pelin wprowadza się do Ferita. To jeszcze nie wszystko! Będzie ślub? Streszczenie odcinka 164 "Yalı Çapkını" (17.04.2024)

"Jeśli Bóg pozwoli, ty, Ferit i wasze dziecko spędzicie w tym domu szczęśliwie resztę życia" – tak Halis powita Pelin w rezydencji Korhanów. W 164. odcinku serialu "Złoty chłopak" Halis spotka się z Sehmuzem, a ten bezpardonowo oświadczy, że zamierza poślubić jego córkę Nukhet. Czy Ferit i Pelin także staną na ślubnym kobiercu? Koniecznie zajrzyj do galerii ZDJĘĆ!

Spis treści

  1. Złoty chłopak. Pelin i Ferit zamieszkają razem!
  2. "Złoty chłopak" 164. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 164. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Złoty chłopak. Pelin i Ferit zamieszkają razem!

Ferit próbuje jeszcze walczyć o Seyran i nie zgadza się na rozwód, ale Seyran go nienawidzi i chce zbudować nowe życie, z dala od Korhanów. Dziadek Halis stawia wnukowi warunek – Ferit ma rozwieść z Seyran i poślubić Pelin. Już niebawem ciężarna dziewczyna wprowadzi się do rezydencji Korhanów! Sehmuz chce, aby jego siostrzenica i Ferit jak najszybciej się pobrali!

- Domownicy nie podzielają tego, co teraz robisz, szczególnie twój wnuk. Dziś jest tak, ale jutro rano mogą wystawić walizki Pelin za drzwi – Sehmuz będzie naciskał na ślub.

Ale na tym nie koniec. Wuj Pelin poinformuje Halisa o tym, że zamierza ożenić się z jego córką Nukhet! Gdy Halis się zdenerwuje i będzie miał już dość wyrzutów Sehmuza, ten oświadczy:

- Skąd mam odwagę? Od mojej przyszłej żony Nukhet – powie dumnie Sehmuz.

Polecamy: Złoty chłopak. Halis się ożeni! Poślubi miłość swojego życia - ZDJĘCIA

"Złoty chłopak" 164. Przeczytaj streszczenie odcinka

Ferit jest rozczarowany po kolejnej rozmowie z Seyran. Tymczasem się do rezydencji Korhanów wprowadza się Pelin. Sehmuz oświadcza Halisowi, że planuje poślubić Nukhet. Seyran, dzięki pomocy koleżanek, znajduje pierwszą pracę. Nukhet szantażuje syna.

Polecamy: Nowa postać w serialu Zakazany owoc. Ukrywał kochankę przed całym światem!

Kiedy oglądać 164. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Premiera 164 odcinka serialu "Złoty chłopak" w poniedziałek, 22 kwietnia o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 164. w galerii ZDJĘĆ.

Listen on Spreaker.
Najnowsze