Zawsze warto, sezon 2, odcinek 17: Ada znów wyląduje na ulicy! Straci dziecko? - ZWIASTUN

2020-04-01 22:33 jkk
Zawsze warto, sezon 2, odcinek 17: Ada znów wyląduje na ulicy! Znów straci dziecko?
Autor: Polsat Zawsze warto, sezon 2, odcinek 17: Ada znów wyląduje na ulicy! Znów straci dziecko?

W 5 odcinku drugiego sezonu "Zawsze warto" Ada (Julia Wieniawa) znów wyląduje na ulicy. Jej sytuacja życiowa zmieni się dramatycznie w ułamku sekundy! Czy Ada znów straci dziecko? Pojawi się pewna nadzieja, że Kamil (Jakub Wesołowski), który próbuje odzyskać względy byłej żony i synka Doriana (Kamil Jaroszewski), stanie na wysokości zadania i przygarnie ją do siebie... Ale jakie będą jego prawdziwe plany wobec Ady w 17 odcinku "Zawsze warto"?

"Zawsze warto" 2 sezon, odcinek 17 (odc. 5) - środa, 1.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Chwilę przed powrotem Ady i Doriana ze szkoły w 17 odcinku "Zasze warto" w ich nowym mieszkaniu pojawi się Sofia (Beata Ścibakówna), właścicielka przybytku. I tak, w ciągu kilku minut pieczołowicie odbudodwany przez Ade świat, zawali jej się na głowę!

Okaże się bowiem, kobieta nie miała zielonego pojęcia, iż do mieszkania wprowadziła się nieznajoma jej Ada z synem. Na szczęscie szybko pojawi się też Kamil, który spróbuje szybko wyjaśnić sytuację. Jednak czy na pewno będzie miał dobre intencje?  

Sofia da mężowi Ady jasno mu do zrozumienia w 17 odcinku "Zawsze warto", że nie podoba jej się to, że bez jej wiedzy wynajął Adzie mieszkanie służbowe. I zażąda, aby dziewczyna natychmiast się z niego wyniosła!

- Zaszło jakieś nieporozumienie w kwestii mieszkania – kobieta powie niby uprzejmie Adzie.

- Kamil mi je wynajął – odpowie zgodnie z prawdą, zaskoczona sytuacją Ada.

- Tak, ale bez konsultacji ze mną. Przykro mi, ale mam inne plany – oznajmi jej sucho Sofia.

Czy w ten sposób Ada wraz z synkiem zostaną w 5 odcinku 2 sezonu "Zawsze warto" bez dachu nad głową?! Czy Kamil zechce pomóc żonie i i uda mu się namówić Sofię do zmiany decyzji? A może Kamil vel Radici będzie miał zupełnie inne zamiary wobec byłej żony...