Zawsze warto, odcinek 6: Wyrok śmierci na Adę! Wardecki będzie chciał zabić prostytutukę - WIDEO

2019-10-09 15:45 Ag
Zawsze warto, odc. 5. Ada (Julia Wieniawa)
Autor: Polsat Zawsze warto, odc. 5. Ada (Julia Wieniawa)

Ada (Julia Wieniawa) z "Zawsze warto" w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Cudem uniknęła gwałtu, ale w 6 odcinku "Zawsze warto" jej klient Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski) nie pozwoli, by prostytutka ujawniła do jakich drastycznych scen doszło za drzwiami hotelowego pokoju. W mieszkaniu Ady zjawi się zakrwawiony Italian (Dariusz Majchrzak), który uprzedzi dziewczynę, że chcą ją zabić. Zobaczcie sceny z 6 odcinka "Zawsze warto".

"Zawsze warto" odcinek 6 - środa, 9.10.2019, o godz. 21.05 w Polsacie

W 6 odcinku "Zawsze warto" życie Ady zawiśnie na włosku. Po tym jak Wardecki próbował ją zgwałcić doskonale będzie wiedziała, że wpływowy, szanowany prawnik tak łatwo nie odpuści. Brutalnie potraktowana przez Wardeckiego nie zwlekała ani chwili - wydrukowała zdjęcia i wyśle je na adres mecenasa. Zdążyła też podmienić kartę pamięci z filmem z ukrytej kamery, na którym Wardecki się na nią rzuca!

Kiedy w 6 odcinku "Zawsze warto" Witold zobaczy ujęcia z hotelowego pokoju wpadnie w szał. Ada w najczarniejszych koszmarach nie śniła, że reakcja prawnika może być tak ostra. Poprosi Marka (Jacek Knap), by przechował dla niej tę kartę, na wypadek, gdyby coś jej się stało… Marek nie będzie wiedział co łączyło Adę z jego byłym teściem.

W tym samym czasie w 6 odcinku "Zawsze warto" rozlegnie się walenie do drzwi! Przerażona Ada zobaczy w nich zakrwawionego Italiana (Dariusz Majchrzak), który karze jej jak najszybciej uciekać z mieszkania: - Nie ma czasu, zawijaj się, bo Cię zabiją!

Kto stoi za pobiciem Italiana i co grozi Adzie? Czy to zemsta Wardeckiego? Plany Ady, by zacząć normalne życie i odzyskać prawa do opieki nad synkiem Dorianem (Kamil Jaroszewski) legną w gruzach!

vvv

Najnowsze