Zapukaj do moich drzwi

Zapukaj do moich drzwi. Serialowa Melek już tak nie wygląda! Elçin Afacan przeszła zdumiewającą metamorfozę. Zobacz jej nowe zdjęcia

Elçin Afacan była jedną z gwiazd tureckiego serialu "Zapukaj do moich drzwi". Aktorka, która wcielała się w postać Melek, jest dziś nie do poznania. Zobacz, jak teraz wygląda. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Spis treści

  1. "Zapukaj do moich drzwi" to wielki hit tureckiej telewizji
  2. Melek z "Zapukaj do moich drzwi" kompletnie odmieniona. Elçin Afacan mocno schudła

"Zapukaj do moich drzwi" to wielki hit tureckiej telewizji

Serial "Zapukaj do moich drzwi" dobiegł już końca, ale o takich hitach tureckiej telewizji szybko się nie zapomina. Produkcja o miłosnych perypetiach kwiaciarki Edy Yildiz (Hande Erçel) i biznesmena Serkana Bolata (Kerem Bürsin) wciąż ma mnóstwo fanów na całym świecie.

Telewizja nie znosi próżni, a w Turcji pojawił się już nowy serial z Keremem Bürsinem w roli głównej, o którym mówi się, że to następca "Zapukaj do moich drzwi". Mowa o serialu "Ya Çok Seversen".

Melek z "Zapukaj do moich drzwi" kompletnie odmieniona. Elçin Afacan mocno schudła

Elçin Afacan to 32-letnia turecka aktorka, która w "Zapukaj do moich drzwi" wcielała się w jedną z przyjaciółek serialowej Edy Yildiz. Jakiś czas temu media w Turcji obiegły zdjęcia odmienionej Afacan.

Aktorka schudła 28 kilogramów w 12 miesięcy i dziś wygląda zupełnie inaczej. Wiadomo, że za spektakularną metamorfozą gwiazdy tureckich seriali stoi wyeliminowanie z diety węglowodanów, cukru i glutenu. Oprócz tego ćwiczenia i ok. 10 tysięcy kroków dziennie.

Jak dziś wygląda Melek z serialu "Zapukaj do moich drzwi"? Jej najnowsze zdjęcia znajdziesz w naszej galerii.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze