Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Yildiz wynajmuje dom gwieździe popu! To Levent ze "Zranionych ptaków". Streszczenie odcinka 420 [5.03.2024]

Ali Yasin Özegemen, czyli Levent ze "Zranionych ptaków" wcieli się w gwiazdora tureckiej muzyki w 420. odcinku "Zakazanego owocu". Yildiz wynajmie mu dom na potrzeby klipu i od razu zacznie go osaczać. Tarcan szybko wyrobi sobie zdanie na temat nachalnej blondynki. "To wariatka" - oceni i poprosi o interwencję swoją menadżerkę.

Spis treści

  1. Ali Yasin Özegemen jako Tarcan w serialu "Zakazany owoc"
  2. "Zakazany owoc" 420. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 420. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Ali Yasin Özegemen jako Tarcan w serialu "Zakazany owoc"

Ali Yasin Özegemen to turecki aktor znany z roli Leventa ze "Zranionych ptaków". To właśnie on wcieli się w gwiazdę popu w premierowych odcinkach "Zakazanego owocu". Yildiz wynajmie jego ekipie dom do produkcji klipu i będzie mocno zabiegać o to, żeby Tarcan się z nią zaprzyjaźnił.

Ta kobieta jest nienormalna! – tak Tarcan podsumuje Yildiz po pierwszym spotkaniu.

Czytaj więcej: Nowy przystojniak w "Zakazanym owocu". Widzowie doskonale go znają!

"Zakazany owoc" 420. Przeczytaj streszczenie odcinka

Wynajęcie domu okazuje się nie najlepszym pomysłem. Altay i Kumru coraz lepiej się poznają. Dogan odzyskuje wolność i prosi Hilal o rękę. Zaczyna również grozić Yildiz, że odbierze jej córkę.

Kiedy oglądać 420. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Emisja 420. odcinka tureckiego serialu "Zakazany owoc" we wtorek, 5 marca, o godz. 17:15. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

Polecamy: Koniec tureckiego hitu? Ten serial uwielbiają wszyscy!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.
Listen on Spreaker.
Najnowsze