Wiosenna ramówka Polsatu

Wiosenna ramówka Polsatu 2023. Wysyp nowych seriali. Wotum nieufności, Matka, Rodzina na Maxa, Sługa narodu. Kiedy premiery?

Wiosenna ramówka Polsatu to prawdziwy wysyp seriali! Szykują się wielkie hity w gwiazdorskiej obsadzie - "Wotum nieufności" z Antonim Pawlickim według prozy Remigiusz Mroza i "Matka" z Olgą Bołądź będą rywalizowały o sympatię widzów już od poniedziałku, 27 lutego 2023. Znacznie lżejsze, komediowe "Rodzina na Maxa" z gwiazdą "M jak miłość" i "Sługa narodu", polską wersja ukraińskiego hitu o prezydencie z gwiazdorem "Barw szczęścia" w tytułowej roli będziemy oglądać pod koniec tygodnia. Kiedy włączyć telewizor, aby obejrzeć nowe hity Polsatu?

Kiedy oglądać "Wotum nieufności", "Matkę", "Rodzinę na maxa" i "Sługę narodu" w Polsacie?

Już pod koniec lutego 2023 startuje nowa, wiosenna ramówka Polsatu a w niej prawdziwy wysyp nowych seriali! Już w poniedziałki zacznie się od emisji dwóch kryminalnych dreszczowców. Jeden z nich to "Wotum nieufności" - thiller według hitu Remigiusza Mroza zobaczymy w poniedziałek, 27.02 o godzinie 21.00. Serial należy do gatunku political fiction, a zobaczymy w nim wielkie serialowe gwiazdy: Antoniego Pawlickiego, Katarzynę Dąbrowską, Leszka Lichotę, Grzegorza Małeckiego i Dorotę Kolak. Wotum nieufności” jeszcze przed emisją w telewizji okrzyknięte zostało polskim „House of Cards”.

Godzinę wcześniej, bo o 20.00 można włączyć Polsat na serial "Matka" - mroczną opowieść o kobiecie, która straciła dziecko i skomplikowanych rodzinnych powiązaniach z pedofilią w tle. Serial powstał według scenariusza Igora Brejdyganta a zagrają w nim Olga Bołądź, Łukasz Simlat i Marcin Kowalczyk. 

Z kolei „Lulu”  - obyczajową komedię o kobiecie, która po rozstaniu z bogatym mężem, ze swojej pasji – pieczenia ciast – zrobi źródło utrzymania. Serię możemy zacząć oglądać od środy, 2 marca, o godz. 20.00 W rolach głównych same gwiazdy: Anna Dereszowska,  Joanna Kurowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska i Marek Siudym

W czwartki o 21.00 wracają z 21 sezonem „Przyjaciółki” i wielkie rewolucje w ich życiu! Do Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (JOanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska – Brauer i Zuzy (Anita Sokołowska) dołączy na stałe Marta (Laura Breszka), a wraz z nią zjawiskowy nowy bohater. W roli Borysa zobaczymy Piotra Stramowskiego. 

„Sługa Narodu”, polska wersja ukraińskiego hitu, w którym zabłysnął dzisiejszy prezydent, Wołodymyr Zełenski startuje w sobotę 4 marca. Co tydzień w Polsacie zobaczymy po dwa odcinki serii. W roli głównej zobaczymy Marcina Hycnara, znanego z roli Pawła w "Barwach szczęścia". Towarzyszyć mu będą m.in.: Danuta Stenka, Mariusza Ostrowski i Sławomir Orzechowski. Zaraz po emisji "Sługi narodu" będzziemy śledzić losy bohater ów serialu „Rodzina na Maxa”. W rolach głównych Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Filip Orliński, Helena Sujecka i Ewa Kasprzyk. W serialu zobaczymy także gwiazdę "M jak miłość" i "Stulecia Winnych" - Inę Sobalę, prywatnie córkę Małgorzaty Pieńkowskiej, Marysi Rogowskiej w "M jak miłość". 

Zobacz też: Przyjaciółki, 21 sezon. Coraz więcej gwiazd w obsadzie. Kogo uwiedzie Piotr Stramowski? - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze