Więzień Miłości TVP

i

Autor: Materiały prasowe

Widzowie "Więzień miłości" w TVP będą wstrząśnięci. Nagłe śmierci głównych bohaterów totalnie wywrócą serial

2020-11-10 15:18

Wiemy, co się wydarzy w najbliższych odcinkach hitowego serialu TVP "Więzień miłości". Fani produkcji będą wstrząśnięci szokującym biegiem wydarzeń, które nastąpią po nagłej i niespodziewanej śmierci niektórych bohaterów.

Turecki serial pełen intryg i nagłych, szokujących zwrotów akcji "Więzień miłości" z miejsca stał się hitem TVP. Niewiele osób jednak wie, że w oryginale produkcja ma tylko 399 odcinków. W Polsce od 9 do 13 listopada wyemitowane zostaną odcinki 427-430, bo pokazywane przez TVP odcinki są krótsze niż w oryginalne. Ayse i Omer to kochające się rodzeństwo. Omer, który postanowił, że nigdy się nie ożeni, decyduje się na zawarcie fikcyjnego związku. W ten sposób chce uszczęśliwić ukochaną siostrę, która jest romantyczką, a która właśnie dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora i zostało jej kilka miesięcy życia.

W 426 odcinku serialu "Więzień miłości" zginęła kochanka Nihata, a Ajsze wybaczyła mężowi zdradę. Dżanan ostrzegła Zehre przed Dafne, Koraj i Ipek są uwięzione w magazynie/ Tymczasem Bahszende odkrył, że Żulide wcale nie umarła. W kolejnym 427 odcinku serialu Defne zniszczyła dokumenty obciążające Erdżana Kesera, a Koray oświadczył Ipek, że nic między nimi nie będzie i mogą być tylko przyjaciółmi. Zehra dostała szału z zazdrości o Omera i pędzi jak szalona do firmy na spotkane z Defne i powoduje bardzo groźnie wyglądający wypadek.

W dzisiejszym (10 listopada) 428 odcinku serialu Więzień Miłości Zehra trafia do szpitala, a przerażony Omer przyjeżdża do niej. Na jego twarzy pojawia się widoczna ulga, kiedy widzi, że jego żonie nie stało się nic poważnego. Mimo wyczerpania przez to, że pracował całą noc, mąż postanawia zostać u boku Zehry w szpitalu. To doprowadzi pękającą z zazdrości Defne do furii i zacznie knuć kolejne intrygi.

ZOBACZ TEŻ: M jak miłość. Nieprzytomna Iza w łóżku z Michałem! To będzie wyglądało jak gwałt - WIDEO

Więzień Miłości, odcinek 429, emisja 12.11.2020, godzina 17:10, TVP

Defne namawia Omera do pracy w biurze pod pretekstem uporządkowania dokumentów. Dżanan wyczuła, że to spisek i poprosiła Ipek, by obserwowała ją i Omera. Przyjaciółka Defne próbuje przemówić jej do rozsądku i nakłonić, by nie uwodziła biznesmena.

Więzień Miłości, odcinek 430, emisja 13.11.2020, godzina 17:10, TVP

Canan wyczuła, że Defne spiskuje przeciwko niej, więc postanowiła nakłonić Omera i Zehre, by poszli z nią na kolacje wyprawianą przez Defne. Jej podstęp jednak się nie udaje, bo Zehra i Omer bawią się świetnie. Avhan przychodzi do Kemera i przekazuje mu prośbę ojca, by ten zarządzał jego firmą.

Więzień Miłości, odcinek 431, emisja 16.11.2020, godzina 17:10, TVP

Dżanan ostrzega Zehrę przed Dafne, ale nieskutecznie. Kobieta poznaje świadka wypadku, który został spowodowany przez zazdrosną intrygantkę. Jednak zniknął on, zanim udało jej się poznać odkryć prawdę o szokujących szczegółach tego wydarzenia. 

Więzień Miłości, odcinek 432, emisja 17.11.2020, godzina 17:10, TVP

W ręce Zehry trafia protokół z wypadku samochodowego. Dzięki temu odkrywa i demaskuje szokujące kłamstwa Defne.

ZOBACZ TEŻ: M jak miłość. 20 lat serialu. Te wydarzenia wstrząsnęły rodziną Mostowiaków! Niezapomniane chwile i odcinki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Oni odeszli i nigdy nie wrócą. 20 lat serialu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze