Stulecie Winnych 2 sezon. Mania (Karolina Bacia), jej córki Kasia (Oliwia Trachimowicz) i Basia (Aleksandra Kołacz)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon. Mania (Karolina Bacia), jej córki Kasia (Oliwia Trachimowicz) i Basia (Aleksandra Kołacz)

Stulecie Winnych sezon 3: Basia wygląda jak Ewa, a Kasia jak Ania! Fani nie poznają bliźniaczek Winnych - ZDJĘCIA

Wyciekły kolejne zdjęcia z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych". Nareszcie możemy zobaczyć jak wyglądają córki Mani (Magdalena Walach) i Pawła (Tomasz Włosok) - Kasia (Weronika Humaj) i Basia (Kamila Bujalska). Jako pierwsi informowaliśmy, że nie będą do siebie podobne i to się potwierdza! Fani zupełnie się pogubili, kiedy zobaczyli zdjęcie z planu "Stulecia Winnych", na którym bliźniaczki są razem, Basię wręcz wzięli za... Ewę! Biorąc po uwagę fakt, że Kasię gra (Weronika Humaj), dotychczasowa Ania (Urszula Grabowska) Winna, po raz kolejny zrobiło się spore zamieszanie...

"Stulecie Winnych" sezon 3. Bliźniaczki Kasia i Basia nie są do siebie podobne. Znów produkcja namieszała w obsadzie

Wiemy już jak w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będą wyglądały Kasia i Basia, córki Mani i Pawła! Niestety podobieństwo, które do tej pory udało się uzyskać u Mani i Ani, tym razem nie zagra w serialu. Jak pisaliśmy jako pierwsi - Kamila Bujalska, grająca Basię i Weronika Humaj - serialowa Kasia, po prostu nie są do siebie podobne i jak widać na materiale z planu, nawet świetna charakteryzacja nie pomogła. 

Sytuację komplikuje fakt, że fani zupełnie pogubili się w tym, kto kogo zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych"! Dość powiedzieć, że Basię wzięli za nową Ewę - zagra ją młoda aktorka Sonia Mietielica - a o Humaj martwią się, że zagra podwójną rolę! 

- Ewa córka Ani , ktoś chyba nieuważnie oglądał ☺️✌️?

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

- Ale jak to jedna aktorka dwie różne role ?

- Pogubiłem się tą wymianą aktorek :)

Fani nie przestają też żałować, że zrezygnowano z udziału w 3 sezonie "Stulecia Winnych" z Karoliny Baci, dotychczasowej Mani oraz pytają, kto zagra Ewę i Michała juniora (Bruno Cambello). 

- Ogromna szkoda że zrezygnowano z Karoliny Baci mogłaby się wcielić w koleżankę Kasi z teatru......

- A Ewę i małego Michała kto zagra?

Widzowie "Stulecia Winnych" dopytują się także o inne zmiany w obsadzie 3 sezonu. Przypominamy, ze pełną obsadę opublikowaliśmy TUTAJ>>>

Jak będą wyglądali doroślejsi bohaterowie w sezonie "Stulecia Winnych" - zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Kamila Bujalska, która zagra Basię na razie nie wypowiada się na temat swojej nowej roli Basi w 3 sezonie "Stulecia Winnych", za to Weronika Humaj wyraźnie cieszy się z roli serialowej Kasi: - W tym sezonie zagram nową postać, córkę Mani - Kasię, która jest kompletnym przeciwieństwem Ani, w którą wcielałam się w minionych sezonach. Kasia jest bardzo żywiołowa, szybko się nudzi i chce zostać aktorką. W jej życiu na pewno nie będzie stabilizacji. W szkole teatralnej zwiąże się ze starszym mężczyzną, w dodatku znanym aktorem. Mam wspaniałą rzecz do zagrania! Cały koloryt warszawskich teatrów tamtych lat, życie studenckie w łódzkiej "Filmówce". Trochę wzorujemy się na Brigitte Bardot, trochę na Audrey Hepburn, więc moja Kasia jest kobietą niezależną. Pamiętajmy, że urodziła się na wsi, a fakt, że została warszawską aktorką niewątpliwie jest sukcesem. Tata jest bardziej przychylny jej wyborom niż mama.     

Wyświetl ten post na Instagramie.
? Post udostępniony przez Kamila Bujalska (@kamilabujalska)

Kim jest Kamila Bujalska, która zagra Basię, siostrę Kasi (Weronika Humaj)?

Kamila Bujalska - Basia w 3 sezonie "Stulecia Winnych" jest 30-letnią aktorką, znaną dotąd głownie z ról na deskach teatralnych i w filmach: "Druga szansa", "Bodo".

Fani seriali seriali mogli podziwiać Bujalską w "Echo serca". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze