Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe córki Mani i Pawła. Bliźniaczki Kasia i Basia nie będą do siebie podobne

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe córki Mani i Pawła. Bliźniaczki Kasia i Basia nie będą do siebie podobne

Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe córki Mani i Pawła. Bliźniaczki Kasia i Basia nie będą do siebie podobne

Kolejna wpadka produkcji 3 sezonu "Stulecia Winnych"! Aktorki, które zagrają Kasię (Weronika Humaj) i Basię (Kamila Bujalska) - córki Ani (Urszula Grabowska) i Pawła (Tomasz Włosok) - zupełnie nie są do siebie podobne. Już raz fani serialu zrobili wielką burzę o zmianę bliźniaczek Mani i Ani, którą w 3 sezonie "Stulecia Winnych" zagrają starsze gwiazdy - Magdalena Walach i Urszula Grabowska. Czy brak fizycznego podobieństwa aktorek, grających Kasię i Basię uda się nadrobić charakteryzacją?

"Stulecie Winnych" sezon 3. Dlaczego bliźniaczki Kasia i Basia zupełnie nie są do siebie podobne? Kolejna wpadka producentów "Stulecia Winnych"

Pewnym sukcesem fanów "Stulecia Winnych" było zatrudnienie w 3 sezonie serialu Weroniki Humaj. Według początkowych zapowiedzi produkcji miała ona zniknąć z kolejnych odcinków oddając rolę Ani Urszuli Grabowskiej. Ale ostatecznie aktorka wróciła do gry i będzie teraz "córką swojej cioci", czyli córką Mani i Pawła, Kasią

Fani "Stulecia Winnych" bardzo ucieszyli się, że dawna Ania będzie Kasią i wypatrywali z zaciekawieniem, kto w 3 sezonie serialu zagra jej siostrę bliźniaczkę, Basię. Jaka była reakcja widzów, kiedy dowiedzieli się, że będzie to Kamila Bujalska?

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO
Stulecie Winnych sezon: Kamila Bujalska (Basia)

i

Autor: AKPA

Niestety, przy zaprezentowaniu zdjęć z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych" wrócił temat zmiany Mani i Ani. Fani nie dali się przekonać nawet autorce sagi, że produkcja nie mogła przy pomocy charakteryzacji "postarzyć" Baci i Humaj. Za to mogli Andzię (Barbara Wypych) - aktorka jest rówieśniczką wspomnianych gwiazd. 

- Andzia wygląda podobnie wiekowo do Ani i Mani... Całym sercem uwielbiam Stulecie winnych, ale uważam, że aktorki wcielające się w bliźniaczki — nie pasują.

- Oj nieee... ANDZIA wygląda zdecydowanie za młodo :(

Fani "Stulecia Winnych" mieli nawet swój pomysł na to, kto miałby zagrać Basię w 3 sezonie. - To Basie pewnie zagra Mania? W sensie Karolina Bacia? - pytali widzowie "Stulecia Winnych" na Instagramie. 

Stanęło, oczywiście na odtwórczyni roli Mani, Karoliny Baci. jednak twórcy serialu podjęli inną decyzję i w 3 sezonie w roli Basi zobaczymy Kamilę Bujalską. Czy jest choć trochę podobna do swojej serialowej siostry, Kasi? 

Młodziutka aktorka, która zagra Basię w 3 sezonie "Stulecia Winnych" na razie nie chwali się na swoim profilu na Instagramie nową rolą.  

Kim jest Kamila Bujalska, która zagra Basię, siostrę Kasi (Weronika Humaj)?Kamila Bujalska - Basia w 3 sezonie "Stulecia Winnych" jest 30-letnią aktorką, znaną dotąd głownie z ról na deskach teatralnych i w filmach: "Druga szansa", "Bodo".

Fani seriali seriali mogli podziwiać Bujalską w "Echo serca".

Stulecie Winnych sezon 3: Kasia Bartosiewicz (Weronika Humaj)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze