Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe dzieci Ani i Michała oraz córka Mani - Basia! Duże zmiany w obsadzie! - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe dzieci Ani i Michała oraz córka Mani - Basia! Duże zmiany w obsadzie! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon. Nowe dzieci Ani i Michała oraz córka Mani - Basia! Duże zmiany w obsadzie! - ZDJĘCIA

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" kolejne zmiany w obsadzie! Jak pisaliśmy, Kasię - córkę Mani (Magdalena Walach) i Pawła (Tomasz Włosok) - zagra Weronika Humaj, która do tej pory w serialu wcielała się w postać Ani. Wiemy już, kto zagra jej siostrę bliźniaczkę, Basię (Kamila Bujalska)! Z kolei dzieci urodzą się także Ani (Urszula Grabowska) i szczęśliwie uwolnionemu Michałowi (Stefan Pawłowski). Jak będzie wyglądała rodzina Winnych po wszystkich zmianach w 3 sezonie serialu? Sprawdź co już wiemy - zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"Stulecie Winnych" sezon 3. Wiemy kto zagra męża Mani i Basię! Kolejne zmiany w obsadzie serialu

W 3 sezonie seriali "Stulecie Winnych" nie zobaczymy wielu znany dotąd twarzy. Nie dlatego, że zginęli, lecz decyzją produkcji bohaterów zagrają nowi aktorzy! Tak będzie w przypadku bliźniaczek Winnych - Ani i Mani - które zagrają odpowiednio Urszula Grabowska i Magdalena Walach, dwie przyjaciółki z krakowskiego teatru. O tę zmianę fani serialu urządzili sporą awanturę, ale ostatecznie dali się przekonać, zwłaszcza, że Weronika Humaj zagra Kasię, córkę Mani i Pawła. Ale zaczęły się pytania, kto zagra jej siostrę, Basię?!

Już wiemy - w rolę Basi w 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" wcieli się aktorka, znana dotąd głównie z filmów, Kamila Bujalska. Jaka będzie siostra Kasi, kiedy dorośnie? Na razie producent nie ujawnia szczegółów na ten temat.

Za to rąbka tajemnicy na temat losów swojej bohaterki, Kasi w 3 sezonie "Stulecie Winnych" uchyliła Weronika Humaj.

- Mam dla widzów niespodziankę. W tym sezonie zagram nową postać, córkę Mani - Kasię, która jest kompletnym przeciwieństwem Ani, w którą wcielałam się w minionych sezonach. Kasia jest bardzo żywiołowa, szybko się nudzi i chce zostać aktorką. W jej życiu na pewno nie będzie stabilizacji. W szkole teatralnej zwiąże się ze starszym mężczyzną, w dodatku znanym aktorem. Mam wspaniałą rzecz do zagrania! Cały koloryt warszawskich teatrów tamtych lat, życie studenckie w łódzkiej "Filmówce". Trochę wzorujemy się na Brigitte Bardot, trochę na Audrey Hepburn, więc moja Kasia jest kobietą niezależną. Pamiętajmy, że urodziła się na wsi, a fakt, że została warszawską aktorką niewątpliwie jest sukcesem. Tata jest bardziej przychylny jej wyborom niż mama.     

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO
Stulecie Winnych sezon 3: Basia Winna (Kamila Bujalska)

i

Autor: Instagram

Zmiana obsadowa czeka też Ewę, przysposobioną córkę Ani. Zagra ją Sonia Mietielica, młodziutka aktorka w trakcie studiów na wydziale aktorskim Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. Na razie pozostaje tajemnica, jaką kobietą będzie dorosła Ewa.

Dobra wiadomość jest taka, że na ten moment to już koniec zmian w obsadzie 3 sezonu "Stulecia Winnych". Ryszarda, męża Mani nadal będzie grał Piotr Rogucki, a Michała Stefan Pawłowski. Wiemy natomiast kto zagra dorosłego już Michała juniora - Bruno Cambello. Na razie sposób, w jaki Michał będzie dorastał jest jedną z pilnie strzeżonych tajemnic produkcji 3 sezonu "Stulecia Winnych". 

Czytaj też: Stulecie Winnych 3 sezon. Stanisław i Andzia po ślubie! Tak zmieni się rodzina Winnych - ZDJĘCIA

Kim jest Kamila Bujalska, która zagra Basię, siostrę Kasi (Weronika Humaj)?

Kamila Bujalska - Basia w 3 sezonie "Stulecia Winnych" jest 30-letnią aktorką, znaną dotąd głownie z ról na deskach teatralnych i w filmach: "Druga szansa", "Bodo".

Fani seriali seriali mogli podziwiać Bujalską w "Echo serca". 

Stulecie Winnych sezon: Kamila Bujalska (Basia)

i

Autor: AKPA
Stulecie Winnych sezon 3: Ewa (Sonia Mietielica)

i

Autor: Instagram
Stulecie Winnych sezon: Sonia Mietielica (Ewa)

i

Autor: AKPA

Kim jest Sonia Mietielica, która zagra Ewę, córkę Ani (Urszula Grabowska?

Sonia Mietielica, która zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Ewę, to urodzona w Rosji polska aktorka. Na koncie ma już wiele ról w znanych filmach fabularnych i serialach. Sonia Mietielica zagrała z m.in. w : "Leśniczówce", "Pułapce" i "Ojcu Mateuszu". 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze