Stulecie Winnych 3 sezon. Karolina Bacia nie zagra już Mani. Teraz wystąpi w nowej roli

2020-10-15 14:10 jkk
Stulecie Winnych 3 sezon. Karolina Bacia nie zagra już Mani. Teraz wystąpi w nowej roli
Autor: TVP Stulecie Winnych 3 sezon. Karolina Bacia nie zagra już Mani. Teraz wystąpi w nowej roli

Smutna wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych" - Karolina Bacia nie zagra już Mani i nie pojawi się w serialu. Ale pocieszające jest to, że będziemy mogli ją podziwiać w zupełnie nowej roli! Dobra wiadomość jest też taka, że Weronika Humaj, grająca dotychczas siostrę Mani, Anię znów wystąpi w 3 sezonie "Stulecia Winnych" - tym razem jako córka Mani (Magdalena Walach) i Pawła (Tomasz Włosok), Kasia. Gdzie zobaczymy w tym czasie Karolinę Bacię? Sprawdź co już wiemy!

"Stulecie Winnych" sezon 3. Karolina Bacia nie wróci już do serialu! Za to zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. Zobacz kogo zagra!

Karolina Bacia, która straciła pracę w serialu "Stulecie Winnych" dostała rolę w innym hicie TVP! Pożegnanie aktorek, które tak bardzo dobrze wcieliły się w role Mani i Ani, bardzo mocno przeżyli fani, którzy buntowali się przeciwko tej decyzji.

Ostatecznie Weronika Humaj zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Kasię, córkę Ani i Pawła - będzie wykapaną serialową ciocią! A Bacia znalazła pracę na planie innego serialu - w nowej roli zobaczymy ją już 2 grudnia w TVP2!

Dawna Mania w serialu "Stulecie Winnych" w swoim pożegnalnym poście na Instagramie napisała: - Tak, żegnam się z Manią. 💔Dziękuję wszystkim za te dwa sezony, to była wspaniała przygoda! 🥰 I mimo że żegnam się z Manią, to Państwu mówię: do zobaczenia 👋🎬

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I gwiazda "Stulecia Winnych" słowa dotrzymała - w 790 odcinku "Na dobre i na złe" szpitalu w Leśnej Górze w pojawi się Tola, która panicznie boi się wirusów! Pacjentka z niewinną buzią Baci będzie przekonana, że ludzkość nie przetrwa kolejnej zarazy... Czy uwielbiana przez fanów gwiazda "Stulecia Winnych" zostanie w "Na dobre i na złe" na dłużej?

Jak informuje "Świat Seriali" Tosia zgłosi się do szpitala w 790 odcinku "Na dobre i na złe" na kontrolę po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego.

- Okropnie się boję - powie lekarzowi Tola.- Boję się, że nie przetrwamy, przegramy walkę z... koronawirusem! Tak, jakby problemów było mało... Klimat, śmieci, wojny, zanieczyszczenia, przemoc, pożary, topniejące lodowce... a teraz jeszcze ten wirus - i Tola poprosi doktora, żeby ją pocieszył!

Młody lekarz nie pozostanie obojętny na "cierpienie" pacjentki i choć powie, że nie jest supermenem i z całą pewnością nie wyleczy całego świata, to zaproponuje Toli, by poszła z nim na randkę! Czy Jorge zakocha się w Toli i dzięki temu dziewczyna zostanie w Leśnej Górze na dłużej? Przekonamy się w 790 odcinku "Na dobre i na złe" 2 grudnia w TVP2!

Sama Bacia opublikowała post na Instagramie, w którym chwali się nową rolą i zdjęciem Toli: - Cześć, tu Tola.Jeszcze trochę minie, zanim się bliżej poznamy, ale chociaż tyle mogę już zdradzić 🙊

Fani zareagowali natychmiast: - Chyba znów zacznę oglądać na dobre i na źle 😃 bo mam zaległości od jakichś... 2 lat 🤦🏼‍♀️😃 

- Cudownie💓💓💓

Najnowsze