Stulecie Winnych 3 sezon. Stanisław i Andzia po ślubie! Tak zmieni się rodzina Winnych - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon. Stanisław i Andzia po ślubie! Tak zmieni się rodzina Winnych - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon. Stanisław i Andzia po ślubie! Tak zmieni się rodzina Winnych - ZDJĘCIA

To już pewne - w 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski) wezmą ślub! Rodzina Winnych bardzo się zmieni w latach głębokiego PRL - przeżyją nowe tragedie i radości. Ania (Urszula Grabowska) i Mania (Magdalena Walach) dostaną nowe twarze, a Weronika Humaj zagra Kasię, córkę Mani i Pawła (Tomasz Włosok). Jednak mimo komunistycznej dyktatury i rodzinnych dramatów Andzia i Stanisław wydają się być bardzo ze sobą bardzo szczęśliwi - zobacz ZDJĘCIA! Czy faktycznie tak będzie w 3 sezonie "Stulecia Winnych"?

"Stulecie Winnych" sezon 3. Andzia i Stanisław po ślubie! Czy dotrwają w zdrowiu czasów wolności?

W 3 sezon serialu "Stulecie Winnych" rodzina wkroczy w 1953 roku. Głębokie czasy komunizmu mocno wpłyną na losy bohaterów, pojawią się nowe postacie - dzieci, ich partnerzy i ich potomstwo... Ale Andzia i Stanisław wydają się na zdjęciach bardzo szczęśliwi! Czy faktycznie tak będzie, czy raczej spełni się powiedzenie "z rodziną najlepiej na zdjęciu"?    

Jak pamiętamy, powrót Andzi do Brwinowa w ostatnim sezonie "Stulecia Winnych" wywołał niemałe poruszenie wśród Winnych. Wszyscy bardzo się ucieszyli z jej przyjazdu, ale najbardziej Stanisław! Winny w końcu zrozumiał co do niego czuje ta wspaniała kobieta. I między nim a Andzią wybuchła latami tłamszona, wielka namiętność!  

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO
Stulecie Winnych sezon 3: Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: AKPA

Ze zdjęć, opublikowanych przed produkcję serialu "Stulecie Winnych" wynika, że Andzia i Stanisław skonsumują swój związek w 3 sezonie także formalnie - na ich palcach śnią złote obrączki!

Trzeci sezon zaczyna się szczęśliwie dla mojej bohaterki. Andzia bardzo długo na ten moment czekała - mówi Barbara Wypych o dalszych losach Andzie w 3 sezonie "Stulecia Winnych". - Przez większość życia była częścią tej rodziny. Miała różne doświadczenia, nawet kilkanaście lat spędziła za granicą, ale nigdzie nie czuła się u siebie tak jak w Brwinowie przy boku Stanisława Winnego. Mimo że historia rozgrywa się na obrzeżach Warszawy, mam poczucie, że opowiadamy o emocjach, które dotyczą każdej rodziny. Wydaje mi się, że dlatego ten serial cieszy się taką sympatią widzów, bo dotyka uczuć, które są niedaleko nas.

Gwiazda "Stulecia Winnych" mówi też o trudniejszych emocjach, które staną się udziałem jej serialowej Andzi w 3 sezonie "Stulecia Winnych".-  Z tym, z czym Andzia będzie musiała się zmierzyć w tej części, to przemijanie. To przemijanie dotyka zresztą wielu bohaterów serialu, ale też bardzo wzruszające będzie patrzeć na dorastające, nowe pokolenie, które już nie będzie chciało żyć pod Warszawą i będzie wyrywać się do wielkiego miasta. Opowiadamy też o bardzo specyficznych latach 60., 70.. Odnalezienie się w czasach PRL będzie dla nas wyzwaniem, zmierzymy się z nowymi technologiami, które te lata przyniosły - zdradza Barbara Wypych. 

Z kolei Weronika Humaj, która w 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" zagra Kasię, córkę Mani i Pawła bardzo optymistycznie patrzy na los swojej nowej bohaterki: - Mam dla widzów niespodziankę. W tym sezonie zagram nową postać, córkę Mani - Kasię, która jest kompletnym przeciwieństwem Ani, w którą wcielałam się w minionych sezonach. Kasia jest bardzo żywiołowa, szybko się nudzi i chce zostać aktorką. W jej życiu na pewno nie będzie stabilizacji. W szkole teatralnej zwiąże się ze starszym mężczyzną, w dodatku znanym aktorem. Mam wspaniałą rzecz do zagrania! Cały koloryt warszawskich teatrów tamtych lat, życie studenckie w łódzkiej "Filmówce". Trochę wzorujemy się na Brigitte Bardot, trochę na Audrey Hepburn, więc moja Kasia jest kobietą niezależną. Pamiętajmy, że urodziła się na wsi, a fakt, że została warszawską aktorką niewątpliwie jest sukcesem. Tata jest bardziej przychylny jej wyborom niż mama.  

Jak będzie wyglądało życie małżonków w 3 sezonie "Stulecia Winnych", którzy wreszcie odnaleźli swoje uczucie w jesieni życia? Czy Andzia i Stanisław, silni swoją miłością dotrwają razem w zdrowiu i spokoju do upadku komunizmu? Jak bardzo wpłynie na nich skomplikowane życie dzieci i wnucząt? Przekonamy się najpewniej w Wielkanoc 2021 roku - produkcja serialu na ten moment przygotowała specjalny odcinek 3 sezonu!  

Stulecie Winnych 3 sezon. Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 sezon. Ania (Urszula Grabowska), Mania (Magdalena Walach)

Wiemy kto zagra Basię Winną, Michała juniora i Ewę!

Basia Winna, córka Mani i Pawła - Kamila Bugajska

Michał junior, syn Ani i Michała (Stefan Pawłowski) - Bruno Cambell

Ewa, przybrana córka Ani - Sonia Mietielica

Kasia, córka Mani i Pawła - Weronika Humaj 

Stulecie Winnych sezon 3: Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: AKPA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze