Stulecie Winnych. Koniec rodzinnych sekretów

i

Autor: Materiały prasowe

Stulecie Winnych, odcinek 39. To koniec rodzinnych sekretów? Mania może znienawidzić siostrę, za to co przed nią ukrywała!

2021-05-16 8:37

To już koniec 3. sezonu "Stulecia Winnych". W finałowym odcinku nadchodzi wyjątkowo niespokojny czas. Podczas gdy w kraju może dojść do fali protestów, rodzinie Winnych grozi jeszcze jedno trzęsienie ziemi.

Anna Mrozowska: Gwiazda serialu „Ludzie i Bogowie” Musiałam ukrywać tatuaże

Mania (Magdalena Walach) martwi się o Ryszarda (Piotr Rogucki), odkąd ten zaczął coraz aktywniej działać w opozycji antykomunistycznej. Jego zaangażowanie może wpędzić w poważne kłopoty całą rodzinę. Jej obawy nie są bezpodstawne - w fabryce Ursusa niezadowolenie robotników będzie coraz bardziej narastać, a jedynym skutecznym rozwiązaniem w tej sytuacji wydaje się wybuch strajku.

Niebezpieczeństwo, w którym wkrótce może znaleźć się mąż Mani to jednak nie jedyny problem, z którym kobieta już wkrótce być może będzie musiała się zmierzyć. Ania (Urszula Grabowska) coraz bowiem nabierać coraz większej pewności, że musi wreszcie wyjawić siostrze tajemnicę, którą od dawna skrywała. Obawia się jednak, że Mania może jej nigdy nie wybaczyć zatajenia przed nią prawdy o Pawle (Tomasz Włosok).

Emisja w TV:

Stulecie winnych

niedziela 20.15 TVP 1

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze