Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany w obsadzie! Zabraknie głównych bohaterów. Kto zagra córki Mani?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany w obsadzie! Zabraknie głównych bohaterów. Kto zagra córki Mani?

Stulecie Winnych 4 sezon. Duże zmiany w obsadzie! Zabraknie głównych bohaterów. Kto zagra córki Mani?

W "Stuleciu Winnych 4" znów zobaczymy wielkie zmiany w obsadzie! Znikną gwiazdy, grające głównych bohaterów sagi, a w rolach córek Mani, Kasi i Basi (Kamila Bujalska) znów mogą nastąpić roszady! Jak pamiętamy w 3 sezonie "Stulecia Winnych" ogromne emocje fanów budziła zmiana aktorek grających Manię i Anię - wówczas Karolina Bacia została zastąpiona przez Magdalenę Walach, a Weronika Humaj przez Urszulę Grabowską. Humaj pojawiła się jednak w serialu w trudnej roli Kasi Borkowskiej. Na razie jednak nie wiadomo, czy nadal będziemy oglądać ją w 4 sezonie "Stulecia Winnych"! Kogo już nie zobaczymy w 4 odsłonie serialu - sprawdź co już wiemy!

Ze "Stulecia Winnych 4" znikną wielkie gwiazdy! Kogo już nigdy nie zobaczymy w serialu?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w "Stuleciu Winnych 4" na pewno umrą Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski). Jeżeli scenarzyści pozostaną wierni książkowej historii stanie się to 13 grudnia 1981 roku, czyli w momencie wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Na kartach powieści Ałbeny Grabowskiej Andzia dostaje udaru na widok aresztowania swojego starszego syna, Jerzyka (w 3 sezonie w ogóle nie pojawił się w serialu), a Stanisław dostaje zawału próbując ja uratować. Śmierć Andzi i Stanisława pogrąży w głębokiej żałobie Manię i Anię, które już do końca życia najpewniej nie zdołają się pogodzić. Ich role nadal będą grały Walach i Grabowska.      

Oprócz Wypych i Wieczorkowskiego z 4 sezonu "Stulecia Winnych" na pewno zniknie Patrycja Volny, która zagrała żonę Jaśka (Patryk Szwichtenber) i matkę Antosia (Iwo Rajski). Jaśka na pewno będzie grał nadal ten sam aktor, który do roli dojrzałego Jana zostanie postarzony. Nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek zobaczy swojego syna Antosia, w którego roli w 3 sezonie serialu wystąpiło aż 2 młodych aktorów - Aleksander Sułek i Iwo Rajski! Jeżeli syn Jaśka pojawi się jednak w 4 sezonie "Stulecia Winnych" na pewno zagra go już dorosły aktor. 

Zobacz też: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO
Stulecie Winnych 4 sezon. Jasiek Winny zmieni się nie do poznania! Nigdy więcej nie zobaczy Lotty i syna?

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4 sezon. Jasiek Winny zmieni się nie do poznania! Nigdy więcej nie zobaczy Lotty i syna?

Wiadomo na pewno, że Basię w "Stuleciu Winnych 4" nadal będzie grała Kamila Bujalska, której rola spodobała się widom w 3 sezonie. Natomiast aktualnie nie ma żadnych wieści na temat Weroniki Humaj, która brawurowo zagrała aż 2 ważne role w serialu - Ani Winnej w 1 i 2 sezonie oraz córkę Mani, Kasię Borkowską w sezonie 3. Czy zobaczymy ją jeszcze w 4 odsłonie sagi?

Niestety na pewno w "Stuleciu Winnych 4" będziemy musieli pożegnać również Arkadiusza Janiczka, który umrze i tym samym dołączy do swojej ukochanej Kazi (Katarzyna Kwiatkowska), którą opłakiwał pod koniec 3 sezonu serialu. Pewne jest, że nadal będziemy oglądać na ekranie Marię Pawłowską w roli wnuczki Władka, Michelle - dziewczyna osłodziła dziadkowi najtrudniejsze momenty w życiu. Jak ogłosiła na swoim profilu aktorka niebawem wkracza na plan 4 sezonu!

 - A już niebawem rozpoczynamy pracę nad sezonem 4... ?

Kogo zobaczymy w w 4 sezonie "Stulecia Winnych" w rolach Julii i Uli, córek Basi i Tomka (Filip Gurłacz) oraz Małgosi (Paulina Kinsner/Amelia Żuchowska), córki Kasi i Komornickiego (Adam Kwaśny) na razie jest pilnie strzeżoną tajemnica serialu. Ekipa wraca na plan już w lecie 2021, niebawem więc dowiemy się więcej na temat gwiazd, które zobaczymy w nowej odsłonie sagi Winnych!

Czytaj także: Lilka odchodzi z M jak miłość. Monika Mielnicka ostatni raz w roli Lilki w 1592 odcinku! Ujawniła co się z nią stanie - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz), bliźniaczki Ula (Helena Stupak), Julia (Nela Szumowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 38. Basia (Kamila Bujalska), Tomek (Filip Gurłacz), bliźniaczki Ula (Helena Stupak), Julia (Nela Szumowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze