Stulecie Winnych 4 sezon. Jasiek Winny zmieni się nie do poznania! Nigdy więcej nie zobaczy Lotty i syna?

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4 sezon. Jasiek Winny zmieni się nie do poznania! Nigdy więcej nie zobaczy Lotty i syna?

Stulecie Winnych 4 sezon. Jasiek Winny zmieni się nie do poznania! Nigdy więcej nie zobaczy Lotty i syna?

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" Jasiek (Patryk Szwichtenberg) już nie zobaczy Lotty (Patrycja Volny) i syna Antosia (Iwo Rajski)! Winny zmieni się nie poznania - niewątpliwie lata, które upłyną w historii zrobią swoje, ale niewykluczone, że również charakter syna Władka (Arkadiusz Janiczek) i Kazi (Katarzyna Kwiatkowska), ulegnie całkowitej przemianie. Czy Jasiek zrozumie w 4 sezonie "Stulecia Winnych" jak bardzo mylił się kwestii zachwytu i oddania komunistycznej władzy? Na pewno największą zmianę w duszy bohatera spowoduje trwała rozłąka z rodziną. Czy dojrzały Jan nie dostanie już szansy na wychowanie syna na dobrego człowieka, w zgodnie z rodową tradycją Winnych?

Nie poznacie Jaśka w "Stuleciu Winnych 4"! Wielki dramat na zawsze zmieni Winnego. Nie zobaczy więcej syna?

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" Jasiek Winny nie zobaczy już nigdy więcej swojej żony. Kryzys małżeński, który pod koniec 3 sezonu serialu zakończył się rozstaniem pogłębi się a Antoś zostanie wychowany na posłusznego Niemca! Czy Jasiek straci wszelką szansę na to, aby jego syn został Polakiem patriotą jak jego dziadek? Wiele na temat dalszych losów Jaśka Winnego ujawnia grający go aktor, Patryk Szwichtenberg w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". 

- W czwartej części serialu Jasiek nie będzie już Jaśkiem, a dojrzałym panem Janem Winnym - zdradził Szwichtenberg.  

Aktor wyraźnie polubił swoją postać w "Stuleciu Winnych". Dobrze ocenia Jaśka, pomimo jego nietrafionych wyborów osobistych i zawodowych. A wiele z nich wręcz tłumaczy!

Czytaj też: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 odcinek 39 ZWIASTUN. Powrót Pawła po latach! Ania powie Mani, że Paweł żyje. Siostra nigdy jej nie wybaczy kłamstwa
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Lotta (Patrycja Volny)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Lotta (Patrycja Volny)

- To postać mająca wiele problemów natury emocjonalnej, o skomplikowanym charakterze - mówi Szwichteberg o Jaśku Winnym. - Trudno mi jednak oceniać jego podejście do świata i sposób postępowania, bo nie żyłem w tamtych czasach i nie wiem jak zachowałby się na jego miejscu. Wojna, zmiany polityczne i społeczne determinowały jego postępowanie, choć decyzje jakie podejmował nie zawsze były celne i trafione. Przez wiele lat raczej był osobą, którą niósł nurt wydarzeń, aniżeli sam kierował swoim życiem. Ale zdradzę, że niebawem się to zmieni...

Z kolei Patrycja Volny, grająca żonę Jaśka, Lottę oficjalnie pożegnała się z serialem "Stulecie Winnych". Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu i napisała ładne słowa o pięknej przygodzie "w Brwinowie". 

To była piękna przygoda! Dziękuje @stuleciewinnychtvp - będzie mi Was bardzo brakowało.

Jak będzie wyglądał Jan Winny, znany nam jako Jasiek w 4 sezonie serialu? Czy kiedykolwiek zobaczy jeszcze swojego syna, Antosia? Jeżeli faktycznie, jak zapowiada grający go aktor - weźmie swój los w swoje ręce, to jest nadzieja, że może o żonie zapomni, ale Antoś nie raz pojawi się w Brwinowie! Jak do tego dojdzie przekonamy się już na wiosnę 2022 roku na antenie TVP1. 

Zobacz także: Stulecie Winnych 4 sezon. Straszna śmierć Andzi i Stanisława tego samego dnia. Umrze i nie zdąży uratować żony

Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Iwo Rajski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Iwo Rajski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze