Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Walka Ani z podłą Gołębianką o honor Winnych skończy się tragicznie

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Walka Ani z podłą Gołębianką o honor Winnych skończy się tragicznie

Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Walka Ani z podłą Gołębianką o honor Winnych skończy się tragicznie

W 49 odcinku "Stulecia Winnych" podła matka Janusza (Paweł Małaszyński) przypuści atak na ważną uroczystość Michelle (Maria Pawłowska). Stek obleg pod adresem Winnych, jaki wyleci z ust Hanki Gołębianki (Magdalena Kuta) na weselu w Brwinowie wprawi wszystkich w osłupienie. Janusz spróbuje zawalczyć z matką o swój honor, ale w imieniu rodziny będzie zdolna postawić się dawnej koleżance tylko Ania (Urszula Grabowska)! Jednak pomimo jej bohaterskiej postawy na weselu Michelle i Janusza w 49 odcinku "Stulecia Winnych" dojdzie do niewyobrażalnej tragedii. Zobacz koniecznie ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 49 (odc. 10) - niedziela, 1.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w  49 odcinku "Stulecia Winnych" okrutna i mściwa Hanka Gołębianka zniszczy piękną uroczystość weselną Michelle i Janusza. Matka pana młodego pojawi się nieproszona i swoim obrzydliwym "występem" doprowadzi do wielkiej tragedii! Jak do tego dojdzie? 

Matka Janusza w 49 odcinku "Stulecia Winnych" zjawi się w momencie, kiedy rodzina Winnych będzie wyjątkowo szczęśliwa. Zebrani w ogrodzie przy wielkim stole będą zagrzewać nowożeńców do pocałunków. I wtedy za ich plecami stanie Gołębianka, która z zaciętym wyrazem twarzy powie: - Dzień dobry. I będzie to jedyna miła rzecz, jak wyjdzie tego dnia z ust matki Janusza. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1664: Marysia przywita Lilkę w Grabinie i się zacznie. Żona Mateusza nie spodziewa się takiej reakcji Mostowiaków

Matko Boska, kto ją tutaj zaprosił? - przerazi się Mania (Magdalena Walach) na widok teściowej Michelle. 

Nas mnie nie patrz, sama się zaprosiła - odpowie wściekła Ania siostrze a Michał (Stefan Pawłowski) i Mania będą musieli ją zatrzymać, aby nie ruszyła na intruza.

Michelle w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" pozna prawdę o tym, jak matka Janusza szantażowała syna, aby się jej pozbył i wściekła ruszy na teściową. W jej obronie stanie Janusz i tak od słowa do słowa dojdzie do wybuchu agresji Gołębianki.    

 - Wspaniali, nieskazitelni, co? Przecież ja wiem o was wszystko. Wszystko! - zacznie wyliczać matka Janusza. - O twoich szwindlach - Gołębianka spojrzy na Jerzyka (Andrzej Andrzejewski) - o Kazimierzu (Mateusz Janicki), o Żydówce, wiem co zrobiłaś z Kazimierzem, żeby uratować tego bandytę Pawła (Tomasz Włosok) - matka Janusza zwróci się do Ani. - I co, miałam patrzeć, jak mój syn niszczy sobie życie z córką pederasty?!- Gołębianka zacznie krzyczeć do wszystkich. 

I w tym momencie 49 odcinka "Stulecia Winnych 4" Ani już nikt nie zatrzyma. Samotna Winna stanie twarzą w twarz z podłą Gołebianką i wystąpi  w obronie honoru rodziny!

Nie masz prawa - Ania wystąpi w obronie całej rodziny. 

Mam prawo! Bo to ja tworzę prawo! - Gołębianka zacznie wrzeszczeć na cały Brwinów. 

Jednak pomimo bohaterskiej postawy Ani w 49 odcinku "Stulecia Winnych" atak Gołębianki doprowadzi do wielkiej tragedii. Napięcia i obrzydliwych słów pod adresem Winnych nie zniesie najstarszy z rodu Władek (Arkadiusz Janiczek). Głowa rodziny upadnie trzymając się za serce i straci przytomność. Czy Władek zapłaci życiem za podłość Gołębianki?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie testament Franki w tajnej skrytce. Tak pozna prawdę o dziecku i ciąży? - ZDJĘCIA, WIDEO

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze