Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Nagły powrót Ryszarda! Wróci do Mani w tragicznym momencie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Nagły powrót Ryszarda! Wróci do Mani w tragicznym momencie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Nagły powrót Ryszarda! Wróci do Mani w tragicznym momencie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-01 20:42

W 49 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Mania (Magdalena Walach) przeżyje szok na widok męża, którego nie wiedziała od siedmiu lat! Ryszard (Piotr Rogucki) wróci ze Szwecji bez zapowiedzi w dniu, w którym u Winnych rozegrają się tragiczne wydarzenia. Wiosną 1984 roku Mania wyśle jeszcze do Ryśka ostatni list, w którym wyzna jak bardzo za nim tęskni, jak brakuje go w rodzinie. Powoli będzie tracić nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczą. Niedługo potem w 49 odcinku "Stulecia Winnych" 4 samotna Mania otworzy drzwi mieszkania w Ursusie i zastanie tam męża. Po latach rozłąki Borkowscy rzucą się sobie w ramiona! Zobaczcie ZWIASTUN i ZDJĘCIA z 49 odcinka "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 49 - (odc. 10) - niedziela, 1.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Powrót Ryszarda w 49 odcinku "Stulecia Winnych" nastąpi dokładnie siedem lat po jego ucieczce do Szwecji. Mąż Mani wyjechał z Polski po tym jak został aresztowany za udział w strajkach robotników w Ursusie. Wyszedł na wolność, ale szybko zrozumiał, że w komunistycznym kraju ani jemu, ani jego rodzinie władza nie da spokojnie żyć. Pożegnanie Mani i Ryszarda w porcie w Gdańsku wiosną 1977 roku dla obojga było bolesną chwilą.

Przez długi czas w "Stuleciu Winnych" Mania nie wiedziała co się dzieje z jej mężem, gdzie mieszka, nie znała nawet jego adresu. Bała się, że Rysiek nigdy jej nie wybaczy, że nie wyjechała razem z nim. Ale blisko rok po ucieczce Rysiek zaczął przysyłać paczki do rodziny, pełne tęsknoty listy, w których zapewniał, że cały czas na nią czeka. W 49 odcinku "Stulecia Winnych" 4 to Mania napisze ostatni list do Ryszarda, w którym opowie mu o tym, co się dzieje w życiu ich rodziny, córek Kasi (Weronika Humaj) i Basi (Kamila Bujalska) i wnuczek.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Kasia i Julian boleśnie przekonają się do czego jest zdolny Adam Komornicki. Skrzywdzi nawet ich córkę - ZWIASTUN

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Wielka radość u Winnych - ZDJĘCIA

Kiedy nadejdzie wiosna 1984 roku w 49 odcinku "Stulecia Winnych" niemal cała rodzina Winnych zbierze się na podwórku u Władka (Arkadiusz Janiczek) z okazji ślubu i skromnego wesela Michelle (Maria Pawłowska) i Janusza (Paweł Małaszyński). Radosne świętowanie ślubu tej pary zakłóci jednak matka Janusza. Okrutna prokurator Hanka Gołębianka (Magdalena Kuta) bez zaproszenia przyjedzie do Brwinowa i zacznie obrzucać wszystkich Winnych błotem. Obrazi nie tylko synową, ale także Anię (Urszula Grabowska) i Manię, którym wypomni co zrobiły przed laty, żeby ratować Pawła Bartosiewicza (Tomasz Włosok) przed karą śmierci!

Zaraz potem w 49 odcinku "Stuleciu Winnych" 4 dojdzie do tragedii! Władek dostanie zawału serca i na oczach całej rodziny straci przytomność. Cudem uda się go uratować, ale po tych dramatycznych wydarzeniach Mania nie zdoła dojść do siebie. Zupełnie sama wróci do mieszkania w Ursusie gdzie nagle zobaczy Ryśka, który jak gdyby nigdy nic będzie czekał na nią w pokoju. Stęsknieni Borkowscy od razu zaczną się przytulać i całować, nie wierząc jeszcze w swoje szczęście, w to, że znów są razem.

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze