Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Matka Janusza zniszczy najważniejszy dzień w życiu Michelle! Na weselu wszystko wygarnie Winnym – ZDJĘCIA

i

Autor: vod tvp Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Matka Janusza zniszczy najważniejszy dzień w życiu Michelle! Na weselu wszystko wygarnie Winnym – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Matka Janusza zniszczy najważniejszy dzień w życiu Michelle! Na weselu wszystko wygarnie Winnym – ZDJĘCIA

W 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" matka Janusza (Paweł Małaszyński) zniszczy najważniejszy dzień życia swojego syna. Kiedy Janusz i Michelle (Maria Pawłowska) będą świętować swoje zaślubiny, w Brwinowie pojawi się niezaproszona przez nikogo Hanka Gołębianka (Magdalena Kuta) i sparaliżuje rodzinną uroczystość. Ujawniamy, że przez obrzydliwe słowa, które wyrzuci z siebie matka Janusza z szybkością karabinu maszynowego, Władek (Arkadiusz Janiczek) otrze się o śmierć! Sprawdź do czego będzie zdolna Gołębianka w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 49 (odc. 10) - niedziela, 1.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michelle i Janusz wezmą ślub. Życie nie będzie ich pieścić, bo oboje będą mieli wielkie trudności ze znalezieniem jakiejkolwiek pracy, co znacznie będzie im utrudniać podła mamusia Janusza. Ale ich miłość okaże się silniejsza, niż wszystkie przeciwności, czego Hanka Gołębianka nie zniesie i postanowi zniszczyć najważniejszy dzień ich życia!

Kiedy Winni w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" w ogrodzie przy rodzinnym stole będą świętować zaślubiny Michelle z Januszem, znienacka za ich plecami rozlegnie się głos matki pana młodego. Jednak na dźwięk słów: - Dzień dobry - nikt się nie ucieszy, ani nawet nie odpowie. Niestety, to tylko podjudzi podłą kobietę, która być może nigdy nie zaznała miłości, do dzieła zniszczenia. 

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Wielka radość u Winnych - ZDJĘCIA

- Kto to jest? - zapyta Basia (Kamila Bujalska), która w życiu nie widziała matki pana młodego na oczy.

- Matko Boska, kto ją tutaj zaprosił? - zapyta Mania (Magdalena Walach) Anię (Urszula Grabowska). 

Nas mnie nie patrz, sama się zaprosiła - odpowie wściekła Ania siostrze. 

Janusz i Michelle w 49 odcinku "Stulecia Winnych 4" będą próbowali szybko ustalić jak się zachować wobec tak niespodziewanej wizyty na weselu. I wtedy mąż wyjawi żonę paskudną prawdę o szantażu Gołebianki. Jak do tego dojdzie?

- Jest ostatnią osobą, która powinna tu być - wyjaśni Janusz żonie. 

- To jest twoja matka - szepnie w odpowiedzi Michelle. 

- Po pierwsze zadaj sobie pytanie, skąd wiedziała, że tu jesteśmy? A po drugie straszyła mnie, że odbierze nam Hanię, a ciebie odeśle z Polski! - wyzna w końcu mąż Michelle. 

- I ty mi o tym nie powiedziałeś? - Michelle wpadnie w furię i ruszy "powitać" teściową.

- Czego pani od nas chce? - zapyta żona Janusza już nie siląc się na uprzejmość wobec jego matki. 

- Nie chciałam takiej synowej, bo dla swojego dziecka chce się tego, co najlepsze - zacznie z pogardą matka Janusza.  - Jedna głupia decyzja może zniszczyć całe jego życie! Cały plan...

- Plan? Moje życie to jest jakiś twój plan? - nie wytrzyma Janusz. 

- Ale skoro weszłaś już do mojej rodziny... - będzie ciągnęła Gołebianka. 

Do twojej rodziny? O czym ty mówisz? Teraz to jest moja rodzina - Janusz wskaże na Winnych. - Ciebie nie było przy mnie nigdy!

- Wspaniali, nieskazitelni, co? Przecież ja wiem o was wszystko. Wszystko! - zacznie wyliczać matka Janusza. - O twoich szwindlach - Gołębianka spojrzy na Jerzyka (Andrzej Andrzejewski) - o Kazimierzu (Mateusz Janicki), o Żydówce, wiem co zrobiłaś z Kazimierzem, żeby uratować tego bandytę Pawła (Tomasz Włosok) - matka Janusza zwróci się do Ani. - I co, miałam patrzeć, jak mój syn niszczy sobie życie z córką pederasty?!- Gołębianka zacznie krzyczeć do wszystkich. 

- Nie masz prawa - Ania wystąpi w obronie całej rodziny. 

- Mam prawo! Bo to ja tworzę prawo! - Gołębianka zacznie wrzeszczeć na cały Brwinów. 

W tym momencie 49 odcinka "Stulecia Winnych 4" napięcia nie wytrzyma Władek, który zacznie z trudem łapać oddech i trzymając się za serce upadnie. Czy głowa rodu Winnych zapłaci najwyższą cenę za podły atak Hanki Gołebianki na weselu ukochanej wnuczki? 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Nagła choroba Ignacego. Ksiądz nie rozpozna już nawet rodziny! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze