Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Matka Janusza to potwór! Michelle będzie przed nią uciekać do końca życia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Matka Janusza to potwór! Michelle będzie przed nią uciekać do końca życia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Matka Janusza to potwór! Michelle będzie przed nią uciekać do końca życia - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" upiorna matka (Magdalena Kuta) Janusza (Paweł Małaszyński) posunie się do podłego szantażu i spróbuje zabrać Michelle (Maria Pawłowska) córkę (Maja Burzyńska)! Hanna Gołębianka mści się na Winnej za wpadkę, jaką zaliczyła zaraz po wojnie, dając się przyłapać Kazimierzowi (Mateusz Janicki) na seksie z 3 kobietami. Wtedy to ona została zaszantażowana i dzięki temu uwolniła skazanego na śmierć Pawła (Paweł Włosok). Całą tę zawiłą historię zemsty matki Janusza w lot zrozumie Ania (Urszula Grabowska), która przypadkiem trafi na dawną przyjaciółkę pod domem Michelle. Janusz postanowi wyznać całą prawdę o matce i nie będzie przebierał w słowach. Czy ten potwór w spódnicy będzie ścigał niewinną Michelle do końca życia? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN 48 odcinka "Stulecia Winnych 4"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 48 (odc. 9) - niedziela, 24.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" matka Janusza spróbuje zmanipulować syna i nastawić przeciwko Michelle. Zagrozi mu nawet tym, że zabierze im dziecko, a Winną wsadzi na resztę życia do więzienia! Na szczęście zobaczymy na własne oczy, jak bardzo Janusz kocha Michelle i zrobi dla niej wszystko. Matkę wyrzuci z domu i zajmie się układaniem życia ze swoją rodziną. Ale nie będzie im łatwo. 

Michelle w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" zacznie mieć poważne problemy w pracy. Dziennikarka zrobi błyskotliwą karierę w podziemnej prasie, ale fatalny zbieg okoliczności sprawi, że wezmą ją tam za "wtykę" bezpieki! Kiedy załamana Winna wróci do domu dowie się o "wizycie" matki Janusza i jej groźbach. Michelle z Januszem zostaną bez pracy i pieniędzy, a dysząca zemstą prokurator będzie nasyłała na nich kolejnych szpicli. Czy tak będzie już do końca życia Michelle?

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Straszna choroba księdza Ignacego. Na starość nie będzie pamiętał rodziny! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

- Kazali ma ciebie donosić - wyzna Janusz Michelle w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4". - Oczywiście nie zgodziłem się, więc wydawnictwo zerwało ze mną umowę.

Janusz uspokoi od razu Michelle w w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4", ze sobie poradzą i poprosi, aby nie brała pieniędzy do rodziców. 

- Nie żałujesz, że wróciłeś z Nowego Jorku? - zapyta smutna Michelle. 

- Wróciłem, bo cię kocham.

Janusz w w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" całą prawdę o matce wyzna Ani, która odwiedzi go zaraz po niefortunnym spotkaniu z Hanką Gołębianką pod domem. 

- Jak to możliwe, że nie wiedziałam, że Gołebianka to twoja matka? - zasmuci się Ania. 

- Inne nazwiska i tak naprawdę nic nas nie łączy. Na pewnym etapie życia po prostu odciąłem pępowinę i... To potwór - wyzna w końcu Janusz. 

Szansą na uratowanie życia i spokoju rodziny Michelle i Janusza w "Stuleciu Winnych 4" mogą okazać się wydarzenia polityczne. W finale 4 sezonu sagi rodu Winnych w Polsce upadnie "komuna" i niedawni oprawcy, w tym matka Janusza mogą zapłacić za swoje winy. Tylko czy Hanna Gołębianka nie posiada zbyt wielu "haków" na wszystkich i na wszystko, aby uniknąć odpowiedzialności?

Historia pokazała, że nie wszyscy winni skrzywdzenia Polaków w PRL ponieśli należną karę. Jeżeli matka Janusza w "Stuleciu Winnych 4" wywinie się sprawiedliwości, Michelle będzie musiała przed nią uciekać do końca życia. A może to Hanka Gołebianka umrze ze złości, że nie wypełniła swojej zemsty? Jak będzie wyglądało życie rodziny Michelle w finale 4 sezonu - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Czytaj także: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian Winny wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Ważna chwila u Winnych - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 48 ZWIASTUN. Przeszłość dopadnie Anię! Matka Janusza odbierze Michelle córkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze