Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Władek zapłacze przy świątecznym stole z powodu Jaśka. Narkomanka uwiedzie całą rodzinę, a potem złapie jego syna we własne sidła

i

Autor: vod.tvp Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Władek zapłacze przy świątecznym stole z powodu Jaśka. Narkomanka uwiedzie całą rodzinę, a potem złapie jego syna we własne sidła

Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Władek zapłacze przy świątecznym stole z powodu Jaśka. Narkomanka uwiedzie całą rodzinę, a potem złapie jego syna we własne sidła

W 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" Władek (Arkadiusz Janiczek) jako jedyny nie da się nabrać uroczej dziewczynie, która owinie sobie Jaśka (Patryk Szwichtenberg) i jego syna Antka (Krzysztof Cybulski) wokół palca. I dziadek będzie cierpiał najbardziej z powodu tego, co ta dziewczyna zrobi jego najbliższym. Bezczelna Mirka (Iga Górecka) odwiezie przypadkiem do domu Antka i z miejsca zacznie udawać jego narzeczoną! Jasiek da się nabrać jak dziecko, a Antek to już w ogóle wpadnie w tę toksyczną relację "po uszy". Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Już w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" Władek będzie drżał z niepokoju o wnuka przy świątecznym stole, a niestety Jasiek to zbagatelizuje. I dojdzie do tragedii. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4, odcinek 42 (odc. 3) - niedziela, 20.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" do Brwinowa wróci syn Jaśka i Lotty (Patrycja Volny), Antek. Chłopak po śmierci matki nie będzie miał gdzie się na obczyźnie podziać, więc wróci do rodziny Winnych, która przyjmie go z otwartymi rękami. Szczególnie szczęśliwi będą ojciec i dziadek Antka, którzy będą się ścigać, to większy kawałek "nieba przychyli" chłopakowi. Ale ich radość nie potrwa długo. 

Antek w W 42 odcinku "Stulecia Winnych" nie zostanie dobrze przyjęty w Brwinowie. Młody Winny zostanie skatowany do nieprzytomności za matkę Niemkę - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>. Władek będzie pomagał wnukowi ćwiczyć tężyznę, ale to niewiele da, kiedy napadnie na niego banda wyrostków. A później będzie jeszcze gorzej. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dawna przyjaciółka Ani zniszczy życie Michelle. Matka Janusza będzie dyszeć z zemsty za wielką tajemnicę Ani - ZDJĘCIA

Jasiek w W 42 odcinku "Stulecia Winnych" będzie kursował między Warszawą, gdzie próbuje dostać się na studia, a rodzinnym domem. Tak, na tej drodze zatrzyma "stopa", czyli busik, prowadzony przez śliczną i niezwykle odważną Mirkę. Okaże się dziewczyna mieszka w sąsiedzkiej Podkowie Leśnej i w dodatku ma tupet!

Jasiek w W 42 odcinku "Stulecia Winnych" da się podejść jak dziecko, kiedy Mirka go ucałuje i zapyta, czy może mówić do niego "tato" po przyjeździe do Brwinowa. Antek będzie w szoku, że obca dziewczyna udaje jego narzeczoną, ale nie zaprotestuje, bo z miejsca zacznie się w niej zakochiwać. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jerzyk zacznie donosić na Winnych dla grubej kasy. Na krzywdzie Michelle i Ryszarda dorobi się fortuny - ZDJĘCIA

- A co ty, w skansenie mieszkasz? - wyśmieje Mirka Antka na widok widok chat Winnych. 

- Tak... Dzięki jeszcze raz podwózkę - odpowie zmieszany Antek. 

- Mamy XX wiek, ludzie kosmos latają! 

- Nie musiałaś pod sam dom...

- Może mi się jakoś odwdzięczysz?

W tym momencie 42 odcinka "Stulecia Winnych 4" na podwórze wyjdzie Jasiek. Winny natychmiast uzna, że widok nieznajomej oznacza duże zmiany w życiu jego syna. I jak się za chwilę okaże, będzie miał rację. Bo tak zdecyduje Mirka. 

- O, dzień dobry, nie mówiłeś, że się z kimś spotykasz... - powita młodych Jasiek. 

- Co ty, Antoś, nie uprzedziłeś taty, że mnie przyprowadzasz? - dziewczyna zacznie bawić się sytuacją. - Mogę mówić do taty "tato"? Może jak się na kolacji lepiej poznamy? 

I tak Mirka w 42 odcinka "Stulecia Winnych 4" zasiądzie do stołu u Winnych jako dziewczyna Antka, a Jasiek będzie przeszczęśliwy. Władek też będzie miły, ale wydarzenia w życiu wnuka będzie obserwował ostrożniej. Antek szybko zacznie bywać u Mirki, która jak się okaże mieszka sama w wielkim domu, bo jej rodzice są na placówce w Egipcie. A w tym domu będą na okrągło tańce, hulanki, swawole. Tam właśnie Antek po raz pierwszy spije się do nieprzytomności. Niestety na tym się nie skończy.  

W święta, na które Winni zaproszą Mirkę z Antkiem w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" młodzi nie dotrą. Przy wigilijnym stole Władek zapłacze, mając silne przeczucie, że z jego wnukiem dzieje się coś złego. I będzie miał rację. 

- Co oni tyle czasu robią? Z Podkowy nie jest tak daleko - zacznie się niepokoić Władek przy świątecznym stole. 

- Spokojnie, zaraz będą - będzie uspokajał ojca Jasiek. 

- Może pojedziesz do nich? Co tak długo! - Władek, coraz bardziej zaniepokojony, nie da za wygraną. 

- Gdzie ja ich znajdę? Zresztą Antek mówił, że ona mieszka sama. Młodzi są, ojciec... - wymówi się Jasiek.

Tymczasem my zobaczymy, że kiedy Antek przyjedzie po Mirkę w 42 odcinka "Stulecia Winnych 4" , aby zabrać ją na Wigilię do rodziny, w jej domu, jak zawsze, będzie hulała impreza. Antek nie będzie miał wyjścia, napije się wódki prosto z butelki, a wtedy dziewczyna powie mu: - Daj spokój, mam coś lepszego... - Winny potulnie podąży za nią. I tak Antek zacznie brać narkotyki, a Władek znów pokaże, że ma dobre przeczucia i Jasiek powinien go czasem słuchać. 

Mania w rozpaczy po rozstaniu z Ryszardem. Smutne święta u Winnych
Najnowsze