Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jasiek będzie miał córkę! Narkomanka Mirka wejdzie do rodziny przez Antka - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jasiek będzie miał córkę! Narkomanka Mirka wejdzie do rodziny przez Antka - WIDEO

Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jasiek będzie miał córkę! Narkomanka Mirka wejdzie do rodziny przez Antka - WIDEO

2022-03-21 8:46

W 42 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Jasiek Winny (Patryk Szwichtenberg) odzyska syna Antka (Krzysztof Cybulski), który jesienią 1978 roku zamieszka w Brwinowie po powrocie z Niemiec i śmierci Lotty (Patrycja Volny), a zupełnie niespodziewanie spadnie na niego nowina, że ma też córkę! Los sprawi, że Antek przywiezie do rodzinnego domu Mirkę (Iga Górecka), szaloną hipiskę, dziewczynę, którą pozna po drodze i która zaoferuje mu podwózkę. Ani Jasiek ani tym bardziej Antek w 42 odcinku "Stulecia Winnych" 4 nie będą podejrzewali jak bardzo niebezpieczna jest Mirka i jak wpłynie na dalsze losy Winnych. Zobaczcie scenę WIDEO, w której się poznają.

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 42  (odc. 3) - niedziela, 20.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 42 odcinku "Stulecia Winnych" 4 w domu Jaśka i Władka (Arkadiusz Janiczek) w Brwinowie zamieszka Antek Winny, który po latach wróci z Niemiec do ojczyzny ojca. Lotta umrze z dala od byłego męża, a jedyny syn Jaśka po powrocie do Brwinowa, gdzie przyszedł na świat, boleśnie przekona się, że w komunistycznej Polsce jako syn Niemki wciąż nie jest mile widziany. Prześladowany, brutalnie pobity przez mieszkańców wsi Antek w 42 odcinku "Stulecia Winnych" nie będzie miał żadnych złudzeń, że czeka go tutaj dobre życie. I wtedy nagle spadnie na Antka miłość do szalonej dziewczyny Mirki, którą pozna kiedy będzie łapał "stopa" na wiejskiej drodze do Brwinowa.

Nieznajoma hipiska od pierwszego wejrzenia w 42 odcinku "Stulecia Winnych" 4 oczaruje Jaśka. Choć na widok rodzinnego domu Winnego, starej chałupy Władka i jego nieżyjącej już żony Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) zacznie się śmiać i drwić z Antka. - Co ty w skansenie mieszkasz? Mamy XX wiek, ludzie w kosmos latają!- Dzięki za podwózkę. Nie musiałaś pod sam dom...- Może mi się jakoś odwdzięczysz? - zaproponuje Mirka. Jasiek, który w 42 odcinku "Stulecia Winnych" zauważy syna z nieznajomą od razu domyśli się, że to dziewczyna Antka. - Nie mówiłeś, że się z kimś spotykasz?

- No co ty, Antoś, nie uprzedziłeś taty, że mnie przyprowadzisz? Mogę mówić do taty "tato"? - zapyta bezpośrednio Mirka.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Dawna przyjaciółka Ani zniszczy życie Michelle. Gołębianka zemści się za to, co jej zrobił Kazimierz Tarasiewicz - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Skandal u Winnych na komunii córek Basi i Tomka! Syn Jaśka zatrzymany - ZDJĘCIA

Jaśkowi w 42 odcinku "Stulecia Winnych" 4 z wrażenia odbierze mowę. - To znaczy... - zdoła tylko odpowiedzieć. - Może na kolacji jak się lepiej poznamy... Mirka jestem! Dziewczyna Antka idealnie odegra swoją rolę, od pierwszego spotkania oczaruje wszystkich trzech mężczyzn. Pod jej wrażeniem będzie nawet Władek. Szybko wyjdzie na jaw, że szalona hipiska to bardzo niebezpieczna kobieta. Mirka wciągnie Antka w narkotyki. Przez niego nie spędzi Wigilii z ojcem i dziadkiem.

Mania w rozpaczy po rozstaniu z Ryszardem. Smutne święta u Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze